نمناک اخبارسیاست نوشیدنی غربی که داعشی ها از آن انرژی آدم کشی میگیرند!
نوشیدنی ، نوشیدنی انرژی زا
برخی برندهای غربی مواد غذایی و نوشیدنی های غربی ها در شهرهای تحت نفوذ و کنترل داعشی ها به مذاق آن ها خوش آمده است. در بین خوراکی های مورد علاقه داعشی ها یک نوشیدنی رونق زیاده یافته است که به گفته خودشان انرژی آدم کشی را از آن میگیرند.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395

داعشی ها طرفدار کدام خوراکی ها هستند؟

بنابر گزارش روزنامه فایننشیال تایمز، برخی از مارک های خوراکی های معروف غربی در میان داعشی ها در برخی نقاط سوریه و موصول بسیار محبوب شده است. گفته می شود که ورود برندهای معروف غربی در این شهرها و استفاده گسترده داعش از آن ها به علت عضویت بسیاری از افراد اروپایی و غربی در این گروه است که نه تنها عادات غذایی خود را ترک نکرده اند بلکه ذائقه داعش ها را به خود نزدیک یافته اند.

داعشی ها که همواره به منظور دستیابی به مقاصد شوم و غیر انسانی خود و افزایش آن ها پی استفاده از خوراکی ها و نوشیدنی های انرژی زا و باکیفیت بوده اند، از برخی برندهای غربی به شدت استقبال کرده اند و بازار خرید و فروش این برندهای غربی در شهرهای تحت نفوذ داعش به شدت داغ شده است و از این بابت داعش ممنون غربی ها شده است. این در حالی است که مصرف مواد برخی از این برندهای غربی خطرناک و سرطان زا گزارش شده است.

رد بول

 

انرژی آدم کشی داعشی ها از نوشابه ردبول می آید؟
به گزارش دیلی میل، کامیون های متعددی حاوی حجم زیادی از بسته های نوشیدنی ردبول در حال عبور از مرز سوریه جایی که عناصر داعش در آن نفوذ پیدا کرده اند به سوی محل اقامت این تروریست ها دیده شده است. این در حالی است که شرکت حمل و نقل ترکیه ای گفته است که روزی 5 محموله باری منحصرا شامل ردبول به سوریه می آورد و شرکت های ترکیه ای میلیون ها دلار کالا و ماده غذایی به سوی مناطق جنگی انتقال می دهند.

هزینه های محموله های ردبول و سایر مواد غذایی همچون آرد، گندم، روغن و نمک به سوریه تنها در ماه سپتامبر سال جاری حدود 800 میلیون دلار تخمین زده شده است.

در واقع، داعشی ها مقادیر زیادی نوشابه انرژی زای ردبول خریداری می کنند و قبل و بعد از حملات تروریستی خود از آن استفاده می کنند. این در حالی است که خبرها حاکی از آن است که در نوشابه انرژی زا ردبول مواد مضر و مشمئزکننده ای همچون اسپرم و ادرار گاو نر وجود دارد.

طی تحقیقی که کیفیت نوشیدنی های انرژی زا را در برخی از معروف ترین برندهای تولید آن از جمله ردبول و مونستر بررسی کرد، وجود تائورین را در نوشابه انرژی زا ردبول تایید کرد. تحقیقات نشان داده است تائورین در صفرا، کبد، ادرار و اسپرم گاو نر وجود دارد و تائورینی که در نوشیدنی های انرژی زای ردبول نیز وجود دارد از همین منابع بدست می آید.

چیپس

 

داعشی ها یک دل نه صد دل عاشق چیپس پرینکلز شده اند
بنابر گزارش فایننشال تایکز، عناصر داعش وقفه های میان جنگ ها و حملات خود را با خوردن برخی اسنک های غربی همچون چیپس پرینکلز سپری می کنند و این چیپس از جمله خوراکی های مورد علاقه داعشی هاست که به شدت از خوردن آن لذت می برند.

گفته می شود که جنگ طلبان تروریستی داعش در بسیاری اوقات به فروشگاه ها و مراکز عرضه مواد غذایی رجوع می کنند و خواهان چیپس پرینکلز که محبوب غربی ها است می شوند. این در حالی است که مطالعات حاکی از آن است که چیپس پرینکلز که میان غربی ها و اروپایی ها بسیار معروف و پرطرفدار است سرطان زا و مهلک شناخته شده است.

پرینگلز نوعی برند چیپس و گندم است که به وسیله شرکت پرکتل و گمبل تولید می شود. گفته می شود که محصولات این برند معروف اغلب غذاهایی فرآوری شده هستند که حاوی سم های کشنده و خطرناک هستند.

طی تحقیقاتی که بر روی این برند از مواد غذایی انجام شد، مشخص شد که تنها 42 درصد از چیپس های این برند حاوی سیب زمینی است و بقیه آن از موادی چون آرد سیب زمینی، ذرت و برنج تشکیل شده است که با روغن نباتی و امولسیفایر ترکیب شده است.

چیپس های این برند کم چرب تر، خشک تر و لذیذتر هستند اما قیمت لذیذی آن وجود ماده سرطان زا و سمی به نام آکریل آمید است. این ماده به مغز آسیب های جدی وارد می کند و در حرارت 100 درجه بوجود می آید. آکریل آمید زرد رنگ و مایل به قهوه ای است که در سطوح خشک مواد بوجود می آید و سبب ترد شدن چیپس های این برند می شود.

شکلات

 

شکلات های انگلیسی محبوب داعشی ها کدام اند؟
گزارش شده است که شکلات های انگلیسی اسنیکرز، باونتی و مارس به مذاق داعشی ها خوش آمده است. شکلات اسنیکرز ساخته شده شرکت مارس است که به علت حاوی بودن کارامل به همراه بادام زمینی و لایه ای شکلات و شیر مورد استقبال گروه تروریستی داعش قرار گرفته است و در غرب نیز از جمله شکلات های معروف و محبوب است.

علاوه بر این، از جمله شکلات های مغزدار شرکت خصوصی و آمریکایی مارس، شکلات پوششی مارس است که بار دیگر سلیقه غربی ها و داعشی ها را به هم نزدیک کرده است. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه مک لین در شهر فرفکس در ایالت ویرجینیای امریکا است.

این در حالی است که در سال 2015 به دنبال پیدا شدن قطعه ای پلاستیک در شکلات مارس و به خطر افتادن جان یک آلمانی، شرکت شکلات سازی مارس تلاش کرد تا محصولاتش را از 55 کشور جمع آوری کند و به جنجالی که آن قطعه پلاستیک از کجا آمده است خاتمه بخشد.

یکی دیگر از شکلات های محبوب داعش و غربی ها شکلات باونتی است که در شرکت مارس تولید می شود و شامل لایه ای از پودر نارگیل و شیرعسل است.

نوتلا

نوتلا، شکلات صبحانه محبوب داعشی ها
نوتلا برندی تجاری شکلات فندقی است که شرکت ایتالیایی فررو آن را تولید می کند و در سال 1963 وارد بازار شد و امروزه در بیش از 75 کشور خرید و فروش می شود. به گزارش دیلی نیوز و دیلی میل، پس از یکبار امتحان کردن شکلات صبحانه نوتلا، داعشی ها طرفدار آن شده اند. این در حالی است که گاهی داعشی ها مدعی می شوند که از غرب بیزارند اما خوراکی های غربی را با جان می خرند.

البته برخی تحقیقات نشان داده است که با وجود تبلیغات و طرفدارن زیاد شکلات صبحانه نوتلا، نوتلا محصول مناسبی برای سلامتی نیست. سویای موجود در آن حاوی لستین و امولسیفایر است و قند موجود در آن بسیار نامرغوب است که مصرف این شکلات سبب بروز بسیاری بیماری ها همچون سرطان، اختلال در غده تیروئید، بلوغ زودرس و چاقی می شود.

برخی خوراکی های غربی ها به مذاق جگرخورها خوش آمده است
برخی افراد در گروه تروریستی داعش جگرخوار هستند، در این بین می توان به خالد الحمد، یکی از سرکردگان این گروه ملعون که در شمال روسیه به هلاکت رسیده است اشاره کرد که در میان اعضای گروه به «جگرخوار» معروف بود. خالد الحمد که ملقب به ابوصقار بود در اوایل سال 2014 فیلمی از خود منتشر کرد که در آن مشغول خوردن جگر یک سرباز روسی بود.

او همواره از این اقدام حیوان پسندانه، زشت و غیرانسانی خود پشتیبانی می کرد و هیچ گاه در آن باره ابراز پشیمانی نکرد و تا پایان عمر به حرکت های وحشیانه و شرورانه خود ادامه داد تا اینکه به هلاکت رسید. جنگ طلبان داعشی اخیرا علاوه بر جگر خوردن، طرفدار برخی مواد غذایی ساخت آمریکا و انگلیس همچون برخی برندهای معروف نوشیدنی های گازدار و انرژی زا، شکلات و خوراکی های فرآوری شده آن ها شده اند.

گفته می شود که برخی تاجران غربی و ترکیه ای از نواحی تحت نفوذ سوریه این خوراکی ها و نوشیدنی های غربی را خریداری می کنند و در نقاط تحت کنترل داعش به چندبرابر قیمت واقعی می فروشند و داعشی ها نیز بدون اهمیت به قیمت آن ها بهاء گزاف آن را با لذت می پردازند.

نوشیدنی غربی که داعشی ها از آن انرژی آدم کشی میگیرند!

نوشیدنی غربی که داعشی ها از آن انرژی آدم کشی میگیرند!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از اتاق خبر24/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف