نمناک اخبارجامعه نوعروس کرجی داماد را بخشید تا اعدام نشود!
نوعروس ، سوءظن به همسر
داماد بدگمان که به دلیل سوء ظن به نوعروس مرتکب قتل شده بود محکوم به اعدام شد،این درحالی بود که او با رضایت همسرش از چوبه دار نجات یافت.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396

بخشش داماد اعدامی از طرف نوعروس

تازه داماد که به خاطر سوءظن به همسرش، مردی را کشته بود هنگام محاکمه در دادگاه کیفری استان البرز ماجرای جنایت سرشار از بدگمانی را برای قضات شرح داد. این درحالی بود که او با رضایت همسر ش از چوبه دار نجات یافت.

این جوان به تصوراینکه همسرش به طور پنهانی با مرد ناشناسی رابطه تلفنی دارد و با یکدیگر ملاقات می کنند به کمین مرد ناشناس نشست. تا اینکه او را در جریان نزاع خونینی به قتل رساند. اما این پایان ماجرا نبود. چرا که پس از این جنایت پی برد همسرش زنی بیگناه است و مرد ناشناس هم کسی جز برادر زنش نبوده که به خاطر اعتیادش پنهانی به دیدن خواهرش می آمده تا از او پول بگیرد.
 
متهم به قتل هنگام شرح ماجرای جنایت سرشار از بدگمانی برای قضات دادگاه گفت:«پنج سال پیش بود که برای نخستین بار دختری را در خانه خواهرم دیدم. او دختر همسایه دیوار به دیوار خواهرم بود. مدتی گذشت تا اینکه دوباره او را درخیابان دیدم و نمی دانم چه شد که مهرش به دلم نشست و چند هفته بعد باهم سر سفره عقد نشستیم. چند وقت گذشت تا اینکه متوجه شدم جوان ناشناسی گاه و بیگاه با همسرعقد کرده ام تماس می گیرد.
سوءظن به همسر

بخشش داماد پای چوبه دار توسط نوعروس

با گذشت یک سال سرانجام از این ناشناس کینه به دل گرفتم و کار به نزاع خونینی کشید.اما پس از قتل جوان ناشناس فهمیدم او برادر همسرم بوده که به خاطر اعتیادش حاضر به معرفی خود نبوده و گاه به گاه به دیدن خواهرش می آمد تا از او پول بگیرد. به گزارش خبرنگار سال 92 بین این دو جوان در یکی از خیابانهای کرج نزاعی درگرفت و برادرزن 31 ساله به دست شوهرخواهرش به قتل رسید. متهم به قتل پس از دو بار محاکمه به قصاص محکوم شد اما درست زمانی که یک قدم با چوبه مرگ فاصله داشت با رضایت همسرش (به عنوان ولی دم) از قصاص نجات یافت.

 
سرانجام هفته گذشته متهم جوان از زندان به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز انتقال یافت تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود.متهم وقتی پای میز محاکمه ایستاد به خاطر جرمی که مرتکب شده بود بشدت اظهار پشیمانی کرد و سپس مقابل همسرش ایستاد و با بوسیدن چادرش از اینکه او را بخشیده است، تشکر کرد و با گریه گفت:«من اشتباه بزرگی مرتکب شدم وهیچ وقت خودم را در دادگاه وجدانم نمی بخشم.
 
روز حادثه آنقدر عصبانی شده بودم که اختیار از کف دادم و نمی دانستم چه کار می کنم. فقط به این خاطر که فکر می کردم همسرم مورد آزارو اذیت قرار گرفته است می خواستم انتقام بگیرم اما نمی دانستم کورکورانه با کسی که برادر همسر من است درگیر شده ام. من او را هیچ وقت ندیده بودم و با قضاوت غلط خیال می کردم مزاحم همسرم شده است.
 
حالا هم از اینکه همسرم مرا بخشیده تا پایان عمر خدمتگزارش خواهم بود.»پس از پایان اظهارات متهم، زن جوان که تنها ولی مقتول بود در جایگاه قرار گرفت وگفت:«من شوهرم را دوست دارم. او مرد خوبی است واشتباه ازمن بود که برادرم را به خاطر اعتیادش به شوهرم معرفی نکردم. چون خجالت می کشیدم.ولی افسوس که حالا خیلی دیرشده است وامیدوارم خدا من وهمسرم را ببخشد. و....»
 

پس ازپایان جلسه دادگاه، قاضی رنجبر و دو مستشار ش ـ خنک دار و یزدانپور ـ وارد شور شدند و قرار است بزودی حکمشان را صادر کنند.

نوعروس کرجی داماد را بخشید تا اعدام نشود!

نوعروس کرجی داماد را بخشید تا اعدام نشود!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از روزنامه ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف