نمناک سرگرمیگوناگون نویسندگی شگفت آور دختر بچه 9 ساله! + تصاویر
نویسندگی ، نویسندگی کودک
جو آبیسویا دختربچه نه ساله ای است که توانایی عجیب و خارق العاده ای در نویسندگی دارد این دختر بچه پس از ملاقات با کودکان آواره کتابی درباره تروریسم نوشت.
بازدید : 3,439 نفر

تاثیرات تروریسم روی کودکان نام کتابی است که جو آبیسویا دختربچه 9 ساله آن را پس از ملاقات با کودکان آواره نوشته است این عکس العمل جو آبیسویا خبر تحسین برانگیز و جالبی است که به تازگی در رسانه ها منتشر شده است.

این کودک در دیدار از کمپ آوارگان در شمال شهر محل سکونتش آنچنان تحت تاثیر قرار گرفت که تصمیم گرفت کتابی در اینباره بنویسد.اسم کتاب او «تاثیرات تروریسم روی کودکان» (Effects of Terrorism on Children) و شامل گزارشی دقیق از مصاحبه های او با کودکان آواره ساکن این کمپ است.

پدر جو می گوید به فرزندش در رسیدن به هدفش کمک خواهد کرد و هزینه کار برایش مهم نیست. جو درباره کتابش می گوید:من به این خاطر این کتاب را نوشتم که این وقایع و حوادثی که امروز شاهد آن هستیم کار تروریست هایی است که زمانی خود کودک بودند.

خانواده دختر نویسنده

کودک نویسنده

نویسندگی شگفت آور دختر بچه 9 ساله! + تصاویر

نویسندگی شگفت آور دختر بچه 9 ساله! + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف