نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت
تقويت كردن مو ، موهای صاف
روش هایی برای پر نشان دادن موهای صاف و کم پشت. کسانی که موهایی صاف و کم پشت دارند و دنبال راه کاری برای حجیم تر کردن موهای خود دارند به این نکات توجه نمایند.
بازدید : 105,752 نفر

تبدیل موهای کم پشت به موهای پرپشت

اگر از موهای صاف و یکدست و بی حالت خود خسته شدید و می خواهید طوری آنها را درست کنید که پر پشت وحجیم تربه نظر برسند بهتراست به چندین راهکار پیشنهادی که برای چنین موهایی در نظر گرفته ایم توجه کنید، شاید از بین آنها یکی را برای این منظور انتخاب نمایید:
 
_ موها را به یک سمت و یکطرفه درست کنید.
 
_ اگر هم دوست ندارید همه ی موها را به یک سمت بریزید می توانید تنها جلوی موها را ازقسمت وسط سر به سمت پیشانی کج درست کنید.

_ به جای فر یا ویو کامل موها می توانید فقط موها راازپایین، چند سانت مانده به ریشه ویو یا فر کاملا درشت کنید که بسیار شیک تر وزیبا ترهم خواهد بود.

 _ موها را رنگ، هایلات یا مش کنید که گاهی و البته در بیشتر مواقع یک عمل شیمیایی باعث ضخیم و محکم تر شدن موهای ضعیف و نازک خواهد شد و در نتیجه موهای شما را پرپشت تر نشان خواهد داد.
 
_ اگر هم در حال تقویت کردن موها با مواد طبیعی یا داروهایی هستید که پزشک برایتان تجویز کرده می توانید در مهمانی ها از کلاه وروسری های شاد وخوشرنگ استفاده کنید.

- موها را فر یا ویو کنید که این خود در پر پشت نشان دادن آنها بسیار موثر است فقط به این نکته توجه داشته باشید که پس از فر و ویو کردن، هم آنهارا تقویت کنید و هم به توصیه های پس از فر کردن که توسط آرایشگرتان به شما داده می شود عمل کنید.

 تقویت کردن مو

راز تقویت موها

موهای کم پشت ، نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت

نکاتی برای پر نشان دادن موهای کم پشت
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 57
برگرفته از niazpardaz.com
این مطلب مفید بود ؟ 44 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف