نمناک سبک زندگیکار و زندگی نکات ایمنی مهم قبل از ترک منزل
ترک منزل ، وسایل گرما زا
قبل از ترک منزل و بیرون رفتن از خانه حتما این 7 نکته ایمنی را رعایت کنید تا از هرگونه حادثه ای جلوگیری کرده باشید.

توصیه های ضرری قبل از ترک منزل

قبل از ترک منزل باید به این نکات مهم و ضروری توجه کنید, با رعایت این نکات ایمنی میتوانید با خیال راحت منزل را هر چند روز که میخواهید ترک کنید.

1. قبل از ترک منزل خود تمامی وسایل غیرضروری الکتریکی را خاموش و درصورت امکان جریان برق آن را از ناحیه فیوز مینیاتوری قطع نمایید.

ترک منزل

قبل از ترک منزل چه کنیم؟


2. وسایل گرما زا را خاموش کرده و شیر اصلی گاز را از ناحیه بعد از کنتور و یا سیلندر گاز کاملاً ببندید.

3. از بسته بودن شیرهای آب گرم و سرد منزل خود در زمان ترک منزل کاملاً مطمئن شده یا در صورت امکان شیر کنتور آب را قبل از ترک محل ببندید.

4. قبل از ترک منزل از بسته بودن در و پنجره های خانه اطمینان کامل حاصل کرده و کلید خانه را به سرایدار و یا شخص قابل اطمینان خود بسپارید تا در هنگام وقوع حادثه احتمالی بتوان از آن استفاده کرد.

5. از قراردادن هرگونه وسیله اضافی و یا اثاثیه منزل در بالکن منزل خودداری کنید چرا در اثر وزش باد احتمال سقوط اجسام برروی رهگذران وجود دارد و یا در اثر افتادن مواد آتش زنه امکان آتش سوزی میسر می باشد.

6. از نگهداری ظروف مواد قابل اشتعال و یا کپسول گاز اضافی در محیط خانه جداً خودداری نموده و اینگونه وسایل را در خارج از محیط منزل به مکانی مناسب انتقال دهید.

7. اسناد و مدارک مهم و اساسی و لوازم با ارزش خود را در محلی امن و مناسب نگهداری نمایید.

نکات ایمنی مهم قبل از ترک منزل

نکات ایمنی مهم قبل از ترک منزل
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از آکا ایران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف