دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی نکات مهم در تهیه ماسک و رنگ مو که باید بدانید
ماسک مو ، ماسک موی خوب
برای شادابی مو قبل و بعد از رنگ کردن معمولا از ماسک مو استفاده می کنیم. انتخاب ماسک موی مناسب می تواند علاوه بر شادابی موها باعث تقویت آن نیز شود.
بازدید : 14,475 نفر

رنگ مو و ماسک موی مناسب 

برای داشتن موهای زیبا و خوش حالت با رنگ موی مناسب نیاز به مراقبت و رسیدگی بسیار وجود دارد.انتخاب ماسک موی منسب و رنگ موی متناسب با پوست صورت می تواند زیبایی و شادابی موها را دوچندان کند.

لطفا ماسک مویی که موها را زنده و شاداب می کند معرفی کنید.

معمولا ماسک های گیاهی باعث شادابی مو می شوند، مخصوصا اگر از گیاهان دریایی نظیر جلبک ساخته شده باشند.

موهام رنگ پرکلاغی است، چگونه رنگش را عوض کنم؟

مو ابتدا باید دکوپاژ شود، یعنی رنگ مشکی را از روی آن پاک کنید؛ حواس تان باشد دکوپاژی که استفاده می کنید باید ضعیف باشد تا مو آسیب نبیند، سپس رنگ را مناسب با پایه مو بزنید. با این کار به راحتی می توانید رنگ پرکلاغی را از روی موهای تان ببرید.

برای یک رنگ موی قهوه ای زیبا و خوش رنگ چه رنگ هایی را باید با هم ترکیب کنیم؟

باتوجه به اینکه جنس موی افراد با یکدیگر متفاوت است و تنوع فراوانی در برند های رنگ مو هست ، همچنین به خاطر اختلاف پایه رنگی موی افراد، نمی توان یک فرمول خاص را برای دستیابی به یک رنگ مو قهوه ای زیبا معرفی کرد. باید باتوجه به جنس مو و رنگ پایه موی مشتری اقدام به ترکیب رنگ کرد.

اگر موهای تان با رنگ و دکلره سوخته چه راهکاری وجود دارد تا سوختگی مو گرفته شود؟

ابتدا با کوتاه کردن و سپس با آبرسانی و ویتامینه کردن مو، خشکی و سوختگی آن را بگیرید. چون موی شما بیمار است، نباید زودبه زود آن را رنگ و دکلره کنید.

ماسک مو و رنگ مو

آیا موی شرابی را می شود به عسلی تبدیل کرد؟

بله، اگر مو سالم باشد و فقط یکبار رنگ شرابی را زده باشید با چند بار شامپو کردن، رنگ موی شما قهوه ای می شود و می توانید روی آن رنگ موی عسلی بزنید. البته ناگفته نماند که رنگ شرابی روی بعضی از موها می ماند؛ مخصوصا اگر رنگ شرابی تکرار شده باشد. در این حالت می توان با دکوپاژ ضعیف مو را به پایه رساند و رنگ عسلی زد.

برای رنگ مسی از واریاسیون سبز استفاده کنیم یا نه؟

خیر به هیچ عنوان از واریاسیون سبز استفاده نکنید چون دیگر به شما رنگ مسی نخواهد داد.

رنگ پوستم سفید است، چه رنگی برای موهایم مناسب است؟

رنگ مو به فصل بستگی دارد. رنگ بلوند و دارای قرمزی مخصوص فصل های به ترتیب گرم و سرد هستند؛ ولی برای پوست سفید ترجیحا رنگی که دارای قرمزی باشد مثل ماهاگونی و مسی توصیه می شود.

چگونه تن نارنجی موهای رنگ شده را از بین ببریم؟

وقتی مویی نارنجی می شود، نمی توان از رنگ های روشن استفاده کرد؛ حتما باید مو تا پایه 5 رنگ شود تا نارنجی آن پوشیده شود. همچنین می توانیم از رنگ طبیعی 4 به مقدار کم همراه با رنگ های دیگر استفاده کنیم.

در چه مواقعی می توان رنگ را بدون اکسیدان روی مو گذاشت؟

رنگ ها به تنهایی نمی توانند روی مو اثرگذار باشند؛ مگر با دکلره یا رنگساژ که در آنها از رنگ با اکسیدان کم استفاده می شود اما باید توجه داشته باشید که اثرگذاری رنگساژ بسیار کم و محدود است.

نکات مهم در تهیه ماسک و رنگ مو که باید بدانید

نکات مهم در تهیه ماسک و رنگ مو که باید بدانید
4.737
برگرفته از زندگی ایده آل-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 35 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف