نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نکات مهم چیدمان منزل برای تمام خانه ها
نکات چیدمان منزل ، رازهای زیبایی خانه
اولین قدم در تکمیل خانه ای شیک و مدرن دانستن نکات چیدمان منزل البته نکات پایه و اولیه است که با افزایش خلاقیت می توان آن را گسترده تر پیش برد.

نکاتی برای چیدمان دکوراسیون منزل

امروزه با وجود خانه های آپارتمانی و کوچک بهتر است از فنون چیدمان استفاده کنیم تا بهتر بتوانیم از فضاهای کوچک منزل استفاده کنیم و منزلی زیبا و بدون اشکال داشته باشیم.در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم به چند نکته ساده ولی تاثیرگذار در چیدمان منزل اشاره کنیم ، با ما همراه شوید.

نکات اولیه و مهم چیدمان منزل

1. رنگ دیوار : هزاران رنگ با سایه های مختلف وجود دارد و از خانه به خانه دیگر متفاوت است و رنگ دیوار باید با پرده ، فرش و تابلو مناسب باشد.

نکات چیدمان منزل

2. وسایل به حد معمول : اگر بودجه کمی دارید از وسایل کمتری استفاده کنید و لازم نیست خانه را شلوغ کنید. سعی کنید وسایل با کیفیتی تهیه کنید و به کمیت آن توجه نکنید.

3. نصب تابلو های هنری در ارتفاع مناسب : تابلو ها و عکس ها را در ارتفاع مناسب 57 تا 60 اینچی نصب کنید.

4. ایجاد مرکز توجه : اتاق نشیمن را مرکز توجه قرار دهید و سعی کنید با وسایلی آن مکان را زیباتر کنید.

5. ملاحضه مسیر دید : مسیر دید را مشخص کنید و از اتاقی به اتاق دیگر تعیین کنید و نقطه دید را در یک مکان متمرکز کنید.

6. ویرایش وسایل : وسایل اضافه را اطراف خانه قرار ندهید و آنها را به دیوار آویزان نکنید، بهتر است مکان دیگری برای وسایل های اضافی پیدا کنید.

7. تناسب وسایل : ممکن است وسیله ای در مغازه خوب بنظر برسد اما وقتی به منزل می آورید متناسب با اندازه منزلتان نیست، یا خیلی بزرگ است یا خیلی کوچک.

8. الهام گرفتن از خلاقیت ها : منزل طراحی شده خانه ای مدرن تعریف شده، اما داشتن یک راهنما کمک زیادی را در تهیه و چیدمان وسایل می کند حتی اگر گاهی اوقات برای آن فضا مناسب نباشد.

9. استفاده از لامپ : محل نشستن در آشپزخانه و کابینت ها با نور پر شود،یک چراغ در مرکز خانه تاثیر چندانی در نور افکنی منزل ندارد.

نکات چیدمان منزل

راهنمایی های ساده طراحی دکوراسیون داخلی و نکات چیدمان منزل

نکات مهم چیدمان منزل برای تمام خانه ها

نکات مهم چیدمان منزل برای تمام خانه ها
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف