نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نگار جواهریان 28 شهریورماه مهمان خندوانه میشود؟!
نگار جواهریان ، برنامه خندوانه
خندوانه این روزها در حال سپری کردن روزهای پایانی برنامه است و طبق شنیده ها قرار است نگار جواهریان همسر رامبد جوان مهمان آخرین برنامه خندوانه در 28 شهریورماه شود.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1396

نگار جواهریان مهمان آخرین قسمت خندوانه میشود

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان از روزی که برای اولین بار روی آنتن شبکه نسیم رفت تا به امروز فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است و با اجرای چهار فصل از آن این روزهای نفس های آخر خود را میکشد .رامبد جوان مجری پر شور و هیجانی که اجرای چهار از فصل از خندوانه را برعهده داشت ، چهارمین فصل این برنامه را قبل از رسیدن ماه محرم به اتمام میرساند.

اواخر تیرماه بود که مجری خندوانه با انتشار لایوی در اینستاگرامش به پرسش های متعددی در خصوص برنامه خندوانه و مهمانانش پاسخ داد . رامبد جوان در پاسخ به یکی از پرسش ها در خصوص حضور نگار جواهریان در برنامه خندوانه به حضور همسرش در آخرین قسمت خندوانه اشاره کرد و گفت به احتمال زیاد نگار جواهریان در آخرین قسمت فصل چهارم خندوانه مهمان این برنامه میشود.

نگار جواهریان به خندوانه می آید

نگار جواهریان

نگار جواهریان مهمان خندوانه میشود

یکی از خبرهایی که در فضای مجازی دست به دست می چرخد خبری مبنی بر حضور نگار جواهریان در آخرین برنامه خندوانه در 28 شهریورماه است . اما باید منتظر ماند و دید که آیا نگار جواهریان مهمان همسرش در برنامه خندوانه میشود؟!

سوالات متعددی در خصوص ادامه تولید برنامه خندوانه وجود دارد که باید گفت سرنوشت خندوانه و ادامه تولید آن بعد از ایام محرم و صفر فعلا نامشخص است.

نگار جواهریان 28 شهریورماه مهمان خندوانه میشود؟!

نگار جواهریان 28 شهریورماه مهمان خندوانه میشود؟!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
کیانا

کیانا

نگار جواهریان و رامبد جوان بازیگر های عالی هستند

پاسخ دادن 0 0
کیانا

کیانا

خدوانه بسیار عالی است.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف