نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اولین پست نگار جواهریان بعد از درگذشت پدرش
نگار جواهریان ، سوگواری نگار جواهریان
نگار جواهریان بعد از گذشت یک هفته از درگذشت پدرش خاطرات سوگواری اش را با انتشار تصویری از پدرش منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 4 آبان 1396

خاطرات سوگواری نگار جواهریان برای پدرش

در روزی که برنامه خندوانه میزبان نگار جواهریان بود رامبد جوان از مردم خواست برای سلامتی پدر همسرش که در بستر بیماری است دعا کنند اما چند هفته ای از اعلام رسانه ای بیماری پدر نگار جواهریان نگذشته بود که عصر روز پنج شنبه 27 مهرماه حسن جواهریان دار فانی را وداع گفت. نگار جواهریان بعد از گذشت یک هفته از درگذشت پدرش خاطرات سوگواری اش را با انتشار تصویری از پدرش منتشر کرد.

 نگار جواهریان و پدرش

نگار جواهریان به سوگ پدر نشست

نگار جواهریان بعد از درگذشت پدرش برای اولین بار پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :مردن انگار هیچ وقت عادی نیست؛ هیچ وقت نمی شود قبولش کرد؛ همیشه ناگهانی ست؛ برقی در کار نیست؛ رعدی ست که درختی را از پا درمی آورد. باقی بُهت است و حیرت و ناباوری؛ مثل آن چه امروز در صورتش می شد دید؛ خیال این که چرا امروز؟ خیال این که چرا ساعت دوونیم پنج شنبه؟ خیال این که چرا فرصتی برای دیدار دوباره پیدا نکرده؟ خیال این که معجزه ای شاید همه چیز را به چندساعت قبل برگرداند؛ به دم دمای امروز ظهرِ بیمارستان؛ یا دیروز یا هر روزی که امروز نباشد. ظاهراً بارت بود که در «خاطرات سوگواری»اش نوشت بعدِ مردن آن که دوست می داریم با مرگ روبه رو می شویم. این جمله ی بارت را درست به یاد ندارم اما جمله ی دیگرش از زمستان سرد سه سال پیش در ذهنم مانده:«بدون او همه چیز چه طولانی ست.» #خاطرات سوگواری

نگار جواهریان و پدرش

 نگار جواهریان در کنار پدرش

زنده یاد حسن جواهریان پدر نگار جواهریان از مهندسین راه و ساختمان بود و کار اصلی اش ساخت و ساز . نگار جواهریان در یکی از مصاحبه هایش در مورد پدرش گفت :پدرم یکی از سهام داران سینما تئاتر شهر تهران می باشد .

نگار جواهریان

سوگواری نگار جواهریان برای پدرش

نگار جواهریان در برنامه خندوانه در وصف خصوصیات پدرش صحبت های زیادی کرد و گفت :پدرم نقش مهمی در زندگی من داشته و دارد. او برای من سمبل قوی بودن و بی نیاز بودن است و فردی است که همیشه میتوان به او تکیه کرد. آرزو میکنم که همیشه سلامت باشد و باشد چون زندگی بدون او واقعا دشوار خواهد بود . اما متاسفانه هفته گذشته پنجشنبه 27 مهرماه 96 پدر این بانوی بازیگر دار فانی را وداع گفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

اولین واکنش نگار جواهریان به درگذشت پدرش

اولین پست نگار جواهریان بعد از درگذشت پدرش
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 26 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف