نمناک اخبارجامعه آوار برداری تمام شد ولی هنوز خبری از نگهبان پلاسکو نیست
نگهبان پلاسکو ، حادثه پلاسکو
قاسم شجاعی، نگهبان پلاسکو که به گفته ی خانواده اش هنگام ریزش ساختمان به همراه 4 نفر دیگر در موتور خانه بودند در میان آوار پلاسکو یافت نشد.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395

قاسم شجاعی نگهبان پلاسکو بعد از پایان آوار برداری هم پیدا نشد

در حالی که در طول چند روز گذشته اجساد افراد زیادی در زیر آوارهای پلاسکو پیدا شده است اما هنوز خانواده ای منتظر خبری از قاسم که نگهبان پلاسکو بود هستند.
در طول چتد روز گذشته پیکر مفقودان آتش نشان و چهار شهروند از زیر آوارهای پلاسکو خارج شده و همانطور که جلال ملکی سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو گفت 98 درصد آوارها هم برداشته شده است، اما هنوز خانواده قاسم شجاعی نگهبان ساختمان پلاسکو منتظر خبری هستند.

امیرحسین خواهرزاده قاسم شجاعی درباره آخرین خبر دایی اش گفت:هنوز خبری از قاسم نشده است و کسی هم به ما خبری نداده است، من امروز هم به محل حادثه می روم تا شاید خبری به ما داده شود.

قاسم شجاعی برای 12 سال نگهبان ساختمان پلاسکو بود و به گفته خانواده قاسم هفته گذشته در روز ریزش ساختمان پلاسکو به همراه 4 نفر دیگر در موتورخانه ساختمان پلاسکو حضور داشتند.

از آن زمان تاکنون خبری از قاسم نشده است.

آوار برداری تمام شد ولی هنوز خبری از نگهبان پلاسکو نیست

آوار برداری تمام شد ولی هنوز خبری از نگهبان پلاسکو نیست
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف