نمناک سبک زندگیخانه داری بهترین روش نگهداری آواکادو کال و رسیده
نگهداری آواکادو ، طرز نگهداری آووکادو
میوه ی پرخاصیت و البته گران قیمتی که شرایط نگهداری آن کمی متفاوت است ، نگهداری آواکادو رسیده و یا برش خورده را خانه دارهای حرفه ای خوب می دانند.

روش برای افزایش تاریخ نگهداری آواکادو

سبزیجات و میوه ها چیزهایی هستند که ما همیشه به آنها نیاز داریم و باید مقداری از آنها را انبار کنیم تا در فصول دیگر بتوانیم از آنها استفاده کنیم . نحوه ذخیره سازی مواد غذایی یکی از نگرانی های رایج میان افراد می باشد چرا که ذخیره سازی نامناسب می تواند منجر به پلاسیده شدن یا خراب شدن آنها شود . آووکادو طول عمر کوتاهی دارد و فورا خراب می شود و اگر به درستی نگهداری نشود به رنگ قهوایی تیره رنگش تغییر می کند که در این صورت بدین معناست که خراب شده است . در ادامه ی این مطلب از نمناک ما قصد داریم تا شما را با راهی برای نگهداری آواکادو آشنا سازیم .
نگهداری آواکادو

روشی برای نگهداری آواکادو برش خورده

 

راهی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر

برای نگه داری بهتر شما می توانید آووکادو را درون یک کیسه قرار دهید و درب آنرا به طور کامل ببندید تا تا هوایی وارد آن نشود که از این طریق می توان آنرا به مدت روز در یخچال نگه داری نمایید و از فاسد شدن آن جلوگیری نمایید .
 
آووکادوی کال
اگر آووکادوی نرسیده یا به اصطلاح کال را خریداری نموده اید می تواند با روشی که مادر ادامه می گوییم از کال بودن خارج نمایید . آووکادو را در اتاق قرار دهید و بعد از رسیده شدن آنها می توانید آنها را در قفسه یخچال به مدت 4 روز نگه داری نمایید .
 
آووکادوی نصف شده
اگر شما آووکادور را برش داده اید و نمی خواهید آنرا به بیرون بریزید و می خواهید آنرا نگه داری کنید ، می توانید این کاری را که ما در ادامه به شما معرفی می کنیم را انجام دهید .
شما می توانید کمی آبلیمو را در پلاستیک بریزید و آووکادوی نصف شده را در پلاستیک دیگر قرار دهید و در پلاستیکی آبلیمو را ریخته اید قرار دهید و آنرا در یخچال قرار دهید که با این کار می توانید از آن به مدت یک روز نگه داری نمایید .

بهترین روش نگهداری آواکادو کال و رسیده

بهترین روش نگهداری آواکادو کال و رسیده
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف