نمناک سرگرمیدیدنی ها 18 سال زندگی یک زوج پیر با یک گوریل غول پیکر
گوریل ، نگهداری از حیوانات
18 سال زندگی شگفت انگیز و عجیب و غریب یک زوج با گوریل عظیم الجثه که خیلی ماجراهای باورنکردنی و البته شنیدنی دارد.

زندگی شگفت انگیز با یک گوریل

شنیده بودیم افراد با بعضی حیوانات زندگی میکنند اما گوریل دیگه واقعا شاهکار است , زندگی این پیرمرد و پیرزن با یک گوریل شرایط سختی دارد.

زمانی که پی یر و الیان تیویلون سرپرستی گوریلی به نام دیجیت را به عهده گرفتند، او تنها دو کیلوگرم وزن داشت، اکنون پس از 18 سال به سختی می توان ابعاد بدن او را با سرپرست هایش مقایسه کرد.

اما باوجود ابعاد بزرگی که دارد، دیجیت همواره حیوانی بی آزار و مهربان باقی مانده و تقریبا تمامی عمر خود را با این زوج زندگی کرده است.

به گفته این زوج، آنها نمی توانند حتی یک شب دیجیت را تنها بگذارند، و این به آن معنی است که 13 سال است به هیچ مسافرتی نرفته اند، در سینما فیلمی ندیده اند، به مهمانی نرفته اند یا در رستوران شام نخورده اند.

گوریل

18 سال زندگی با گوریل

 خانواده تیویلیون باغ وحشی کوچک را در نزدیکی خانه خود اداره می کنند و در آن از حیواناتی نگهداری می کنند که از سیرک ها و باغ وحش های نامعتبر و غیرقانونی نجات پیدا کرده اند. بیش از هزار جاندار از قبیل میمون ها، یوزپلنگ ها، ببرها، شیرها و گوریل ها در این باغ وحش زندگی می کنند، اما دیجیت برای این زوج بیشتر شبیه به یکی از اعضای خانواده است تا یک حیوان معمولی.

18 سال زندگی یک زوج پیر با یک گوریل غول پیکر

18 سال زندگی یک زوج پیر با یک گوریل غول پیکر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف