نمناک اخبارورزشی دختر جوان قربانی نیت شیطانی فوتبالیست مشهور شد
فوتبالیست مشهور ، تجاوز به دختر جوان
دختر جوان در یک میهمانی شبانه قربانی نیات شیطانی فوتبالیست مشهور ناتان نیافلی شده بود. فوتبالیست سرشناس قصد رد اتهام را داشت اما دوربین های مدار بسته و یک شاهد نیت شیطانی او او را لو داد.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1393
بازدید : 9,639 نفر

 فوتبالیست مشهور سیاه پوست " ناتان نیافلی " که بازیکن پیشین تیم گلینگ هام انگلستان بود در یک میهمانی شبانه در حالی که حالت طبیعی خود را به دلیل مصرف مشروبات الکلی از دست داده بود دختری 22 ساله که از کشور دیگری به ان منطقه امده بود را مورد آزار و اذیت قرار داد.

دختر که نامش به دلیل مسائل شخصی در هیچ سایت خبری عنوان نشده است می گوید: در این میهمانی من متوجه این شدم که ناتان یک فوتبالیست است و علاقه داشتم که با او دوست شوم اما بعد از گذشت چند ساعت متوجه نیت شیطانی او شدم  در حالی که نمی دانستم چه کنم. او که کاملا مست بود به سمت من حمله کرد و من توانایی مقابله با او را نداشتم.

این دختر در ادامه گفت:بدترین رفتار او این بود که روز بعد مدعی شد که او هیچ رفتار اشتباهی انجام نداده است و من مست بوده ام و به اشتباه این حرفها را می زنم.

فوتبالیست مشهور

 

بعد از شکایت این دختر جوان حدود سه ماه پیش این فوتبالیست مشهور دستگیر شد اما  که فقدان مدارک لازم و رد اتهام منجر به آزادی او شد. اکنون پس از جمع آوری اسناد و مدارک جدید، این فوتبالیست شیطان صفت دستگیر شد و محاکمه وی طی هفته آتی برگزار می شود.

 مدتی بعد یکی از حاضرین در میهمانی آن شب حاضر به شهادت شد و حرفهای او از توصیف رفتارهای زشت و در نهایت ناجوانمردانه ی "ناتان " این فوتبالیست مشهور را محکوم کرد.

فوتبالیست مشهور

 

از یک سو شهادت یکی از افرادی که در میهمانی شبانه حضور داشت و از سوی دیگر بازبینی دوربین های مداربسته محل برگزاری میهمانی، اسناد و مدارک جدیدی را علیه متهم در برابر قاضی دادگاه و پلیس قرار داده است. این در حالی است که این مرد شیطان صفت همچنان اتهام آزار و اذیت را انکار می کند.

دادگاه رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد و به طور جدی یگیری خواهد شد. 

 

دختر جوان قربانی نیت شیطانی فوتبالیست مشهور شد

دختر جوان قربانی نیت شیطانی فوتبالیست مشهور شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 54
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف