نمناک اخبارسیاست رونمایی داعش از مرد یک چشم و یک پا!! + عکس
نیروی داعش ، بدبختی داعش
از قرار معلوم تروریست های تکفیری بعد از هلاکت شمار زیادی از اعضای خود دست به دامن زنان و افرادی همچون مرد یک چشم و یک پا شده است تا به عنوان نیروی داعش در جنگ شرکت کنند.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1396

استفاده داعش از مرد یک چشم و یک پا به دلیل کمبود نیرو!

به گزارش the sun کمبود نیرو در گروهک تروریستی داعش آنها را مجبور به استفاده از تمام داشته های خود برای مقاومت در برابر ضد تروریست ها کرده است به طوریکه دیده شدن یک سرباز داعشی یک چشم و یک پا در مرز جنگی آنها و صحبتهای نیروهای نفوذی این مسئله را ثابت می کند.

ISIS warlords are so short of troops they’re now using one-eyed snipers and one-legged soldiers on the front lines 

داعش مجبور به استفاده از نیروهای ذخیره شده است

تصاویر و کلیپ هایی که از بمب باران هوایی روسیه در مناطق تحت اشغال تروریست های تکفیری منتشر شده است به وضوح نابودی تعداد زیادی از این گروهک را تایید می کند و همانطور که انتظار می رفت بعد از شکست های اخیر داعشی ها آنها با کمبود نیرو مواجه هستند به طوریکه در گزارشات اخیر اخباری در مورد استفاده داعش از زنان به عنوان نیروز نظامی مثل یک ویروس در سرتاسر وب منتشر شد، حالا بعد از خبر استفاده داعش از زنان به عنوان سرباز تصاویری که از مرد یک چشم و یک پا پشت سلاح جنگی منتشر شده است مورد توجه قرار گرفته .

نیروی داعش

نیروی داعش

عکسهای منتشر شده از نیروی یک چشم و یک پای داعش

با توجه به کلیپ کوتاهی که از این داعشی منتشر شده است و اخبار لو رفته از این گروهک ، داعش به دلیل کمبود نیرو به واسطه هلاکت شمار زیادی از اعضای خود در حملات اخیر مجبور به استفاده از هرانچه داشته است شده و کارش به جایی رسیده است که یکی زا اعضای یک چشم و یک پای خود را پشت سلاح جنگی در نزدیکی رقه سوریه کند.

به گزارش این وب سایت در کلیپ دیگری دیده می شود که پیرمردی در حال آموزش نظامی به کودکانی است که به دلیل هلاکت پدرانشان در جنگ ها در مرکزی نگهداری می شوند چرا که از قرار معلوم با اعلام شمار بالای تروریست های به هلاکت رسیده داعش بعد از زنان مجبور به استفاده از کودکان خواهد بود..

رونمایی داعش از مرد یک چشم و یک پا!! + عکس

رونمایی داعش از مرد یک چشم و یک پا!! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف