نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس های جالب از نیروی ویژه نوپو ایران
نوپو ، نیروی نوپو
کاربران ایرانی اینستاگرام به دلیل علاقه به نیروهای ویژه ضد تروریست نوپو صفحات مختلفی را برای این یگان راه اندازی کرده اند و تصاویر آنها را منتشر می کنند.

نیروهای ویژه نوپو را بشناسید

زبده ترین نیروهای کشور را بشناسید این گروه از مهارت فوق تصور این افراد در سرعت، قدرت و شلیک تا انواع آموزش های آبی، خاکی، هوایی برخوردارند.

نوپو یکی از نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که برای رهایی گروگان، برخورد و خنثی سازی عملیات تروریستی استفاده می شود.

اعضای نوپو به دلیل داشتن یونیفورم سیاه رنگ به سیاه جامگان نیز معروف شده اند. ماموران یگان ویژه در تعدادی ماموریت خاص تعریف شده و بنا به درخواست فرمانده انتظامی استان ها اجازه ماموریت پیدا می کنند.

ماموریت های نیروهای یگان ویژه در سه بخش مختلف تقسیم شده است.در زمان های عادی حفاظت و تامین امنیت سفر مسئولان رده یک کشور و برقراری نظم وانضباط مسابقات ملی مانند مسابقات فوتبال بر عهده ماموران این یگان خواهد بود.

در ماموریت دوم ماموران یگان ویژه در ماموریت های مقابله ای همچون رهایی گروگان، مبارزه با تروریست ها و حمایت از دیگر ماموریت های ناجا و در سایر بخش ها مانند التزام بخشیدن به شهر ها و ترافیک به ماموران دیگر بخش ها کمک می کنند.

مراحل جذب یگان ویژه همچون نحوه جذب در نیروهای مسلح است اما افراد برای ورود به یگان ویژه باید شرایط خاصی داشته باشند. از جمله این شرایط داشتن حداقل قد 175 سانتی متری است که الزامی بوده و از طرف دیگر افراد باید اندام متناسب و نیرومندی داشته باشند.

ماموران یگان های ویژه تحت آموزش های تقویت جسمانی شامل ورزش های رزمی، دفاع شخصی و کوهنوردی، زندگی در شرایط سخت همچون کویر و کوهستان، نحوه به کارگیری تجهیزات انفرادی ضداغتشاش و آموزش های تخصصی استفاده از سلاح و تجهیزات ضد اغتشاش قرار می گیرند.

همچنین تاکتیک های ضد اغتشاش، کمک های اولیه و امدادرسانی، اسکی، چتر بازی و رانندگی تخصصی با خودرو و موتورسیکلت نیز به ماموران این یگان ها آموزش داده می شود. علاوه بر این آموزش ها، اصول مختلفی نیز در سازماندهی یگان های ویژه مورد توجه قرار می گیرد.

از سوی دیگر آمادگی تکنیکی، تاکتیکی و رزمی، سرعت عمل و قدرت تحرک و جابه جایی، افزایش ظرفیت و توانمندی بالقوه و بالفعل در انجام ماموریت ها، بهره مندی از فن آوری و تجهیزات جدید و پیشرفته، قابلیت انعطاف، صبر و خویشتنداری در حوادث، شجاعت، اقتدار و از خودگذشتگی و مقابله با اغتشاشات با حداقل خسارت جانی و مالی از اصولی هستند که در سازماندهی یگان های ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو
 
نیروهای نوپو

عکس های جالب از نیروی ویژه نوپو ایران

عکس های جالب از نیروی ویژه نوپو ایران
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 110
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 103 7
نظر کاربران
حدیث

حدیث

دمشون گرم

پاسخ دادن 16 2
ارش

ارش

باسلام وخسته نباشیدواقعادمتون گرم واقعامن ازیگان ویژه خوشم میاددوست دارم خدمتم بیوفته تویگان ویژه.

پاسخ دادن 1 1
علی

علی

هوف من از بچگی ارزو دارم عضو نوپو شم الانم برا استخدام نیرو انتظامی ثبت نام کردم که عضو شم

پاسخ دادن 3 0
نفس

نفس

آی قربونت منم دوست دارم وارد یگان ویژه شم و دمشون گرررررررررررم

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف