نمناک سرگرمیگوناگون مار زنگی تازه داماد را نیش زد! + تصاویر
مار ، مار زنگی
عروس و دامادی که به دامن طبیعت رفتند تا قبل از جشن عروسی خود چند عکس زیبا بگیرند با اتفاقی غیر منتظره روبرو شدند که به نیش خوردن داماد توسط یک مار زنگی منجر شد.

 داماد بدشانسی که روز عروسی مار گزیده شد!

 داماد بدشانسی که روز عروسی مار گزیده شد بخاطر این اتفاق غیر منتظره در بسیاری از رسانه های خارجی معروف شد این داماد 44 ساله که برای عکس های عروسی خود با عروس 33 ساله آماده بودند توسط مار زنگی گزیده شد اما موفق شدند که خود را بعد از رفتن به اورژانس به عروسی برسانند.

 
مار
 
لائورا لورتز و جانی بنسون اهل کلورادو هستند که در یک کلیسا در روز دوشنبه به عقد یکدیگر درآمدند. بعد از برگزاری این مراسم این زوج به دامن طبیعت رفتند تا قبل از جشن عروسی خود چند عکس زیبا بگیرند.
 
مار
 
مار
 
اما همه چیز به طور دراماتیکی عوض شد و داماد 44 ساله، جانی در حالی که مشغول راه رفتن در کنار همسر خود بود توسط یک مار زنگی گزیده شد.
 
مار
 
مار
 
مار
 
خوشبختانه این گزیدگی زهرآلود نبود بعد از این که این زوج به بیمارستان رفتند موفق شدند به سرعت خود را به جشن عروسی برسانند.

مار زنگی تازه داماد را نیش زد! + تصاویر

مار زنگی تازه داماد را نیش زد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف