نمناک اخبارحوادث ماجرای مرگ تلخ دختر 12 ساله با نیش زنبوروحشی
نیش زنبوروحشی ، مرگ دختر نوجوان
پریسا بعد از بازگشت از مدرسه در حیاط خانه در حال بازی بود که ناگهان فریاد کشید .نیش زنبوروحشی این دختر 12 ساله را به کام مرگی تلخ کشاند.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1394
بازدید : 14,200 نفر

نیش زنبوروحشی دختر 12 ساله را از پای درآورد

عصر دوشنبه در یک حادثه تلخ، دختری 12 ساله به نام پریسا احمدپور با نیش زنبور در یکی از روستاهای لالی از توابع استان خوزستان جان خود را از دست داد.

 این دختر یکی از بهترین دانش آموزان کلاس ششم در دبستان شهید احمد جمال پور روستای گچ کرسا از توابع لالی بود.

او بعد از بازگشت از مدرسه و در خانه، دو بار توسط زنبور گزیده شد و زمانی که پس از دو ساعت به بیمارستان امید لالی منتقل شد همه علائم حیاتی خود را از دست داد.

گفت وگو با برادر

علی احمدپور که هنوز در شوک از دست دادن خواهر کوچکش است، گفت:بعدازظهر 11 آبان بود که پریسا در خانه در حال بازی کردن بود، ناگهان فریاد زد و متوجه شدیم زنبور او را نیش زده است. خیلی ترسیدیم. فوری او را به بیمارستان رساندیم اما از آنجا که هیچ امکاناتی وجود ندارد، خواهرم را از دست دادیم. ما در روستا زندگی می کنیم و تا خودمان را به شهرستان لالی رساندیم چون هیچ امکاناتی و هیچگونه پادزهری وجود ندارد، خواهرم ما را تنها گذاشت.

وی گفت:ما 9 خواهر و برادر هستیم که پریسا فرزند پنجم خانواده مان بود. ای کاش مسئولان رسیدگی کنند تا از این اتفاقات رخ ندهد. ما آنقدر اتفاقی و ناگهانی پریسا را از دست دادیم که برای هیچ کداممان قابل باور نیست و نمی توانیم نبودنش را کنارمان قبول کنیم.

روستای گچ کرسا با 1800 نفر جمعیت از جمله روستاهای پرجمعیت شهرستان لالی و در مسیر جاده لالی به دزفول قرار دارد که فاقد مرکز درمانی است.

دکتر خمسه رئیس شبکه بهداشت و درمان لالی با تأیید این خبر اظهار کرد:با اینکه خانه بهداشت در روستای گچ کرسا وجود دارد اما خدمات درمانی در چنین مواردی در روستاها انجام نمی شود. البته اورژانس در کوتاه ترین زمان ممکن در انتقال مصدومان به بیمارستان های اطراف اقدام می کند.

ماجرای مرگ تلخ دختر 12 ساله با نیش زنبوروحشی

ماجرای مرگ تلخ دختر 12 ساله با نیش زنبوروحشی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 36
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف