نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جشن تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران + عکس
نیلوفر پارسا ، نیلوفر پارسا بازیگر ع بازیگر آوای باران
نیلوفر پارسا بازیگری که با سریال آوای باران در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد جشن تولد 27 سالگی اش را به سبکی متفاوت جشن گرفت.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1397

نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران 27 ساله شد

نیلوفر پارسا بازیگر سریال آوای باران به مناسبت بیست و هفتمین سالروز تولدش که همزمان با سالروز تولد چارلی چاپلین بود عکس های جالبی را با ژست چارلی چاپلینی در اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس های متفاوت جشن تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا بازیگر سریال آوای باران با انتشار عکس هایی با پوشش و گریمی به سبک چارلی چاپلین خبر از تولد خودش و چارلی چاپلین داد .

 نیلوفر پارسا

تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا

بازیگر سریال آوای باران با انتشار این عکس ها در اینستاگرامش نوشت :بیست و هفتمین ساله بیست و هفتم فروردینم مبارک در این ساعت بدنیا اومدم2:20دقیقه

به مناسبت تولدم و تولد چارلی چاپلین....

جشن تولد نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران در لباس چارلی چاپلین

و تو برایم نوشتی "سالِ من امروز با تولد تو نو شد ... هرسالِ من باتو نو میشود،بهارِ من ،شکوفه ی زیبایم ... تو بهترین نشانه ی تازه شدنِ دنیایی ... تولدت مبارک و من مثل همیشه با گوشه ی لبم لبخند زدم...

جشن تولد نیلوفر پارسا

عکس متفاوت تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسادر دلنوشته ای دیگر در وصف چارلی چاپلین نوشت :به مناسبت ١٢٩مین تولد چارلز اسپنسر چاپلین که هیچوقت مشخص نشد که در لندن متولد شده یا بیرمنگام ،کسی که هیچکس نفهمید یهودی روسی بود به نام اسرائیل تورنشتین یا یک کولی اهل اسمسویک که درکاروانی متولد شده.کسی که در بازیگری کارگردانی تدوین و آهنگ سازیِ فیلم پیشرو بود ،اما هیچکس تا آخرین روز فیلم برداریِ فیلم هاش نمیدونست اون میخواد چیکار میکنه. او بیش از هرچیز جامعه شناس بود،یا شاید یک شیفته ،شیفته ی مردم ،زندگی،زندگیِ واقعی که در کفِ خیابونها جریان داره،کسی که از سینما انبوهی از ثروت به دست آورد اما قلبش برای جامعه ی تهیدست کارگری می تپید.به یاد او که گفت ؛

"شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی اما حالا که به آن دعوت شده ای ، تا میتوانی زیبا برقص"

جشن تولد نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا با پوشش چارلی چاپلین

نیلوفر پارسا بازیگر نقش بیتا در سریال آوای باران 27 فروردن 1369 در تهران متولد شد. او دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات است و بازیگری را با حضور در کلاسهای امین تارخ آموخته است. سریال آوای باران و برنا نقطه عطفی در کارنامه بازیگری نیلوفر پارسا محسوب میشود.

جشن تولد نیلوفر پارسا

استوری نیلوفر پارسا به مناسبت تولد 27 سالگی

عکس های جشن تولد نیلوفر پارسا توسط ساقی بلیغ دوست هنرمندش گرفته شده است.

جشن تولد نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا 27 ساله شد

 

جشن تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران + عکس

جشن تولد 27 سالگی نیلوفر پارسا بازیگر آوای باران + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف