خنداننده شو
در شب گذشته برنامه خندوانه از میان هشت کمدین مسابقه خنداننده شو چهار نفر به مرحله نیمه نهایی این مسابقه راه یافتند.

کدام کمدین ها به مرحله نیمه نهایی خنداننده شو راه یافتند

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته 25 تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. این برنامه خندوانه به اعلام افراد راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو اختصاص داشت و از بین هشت شرکت کننده در خنداننده شو چهار نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .

4 شرکت کننده خنداننده شو به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

احسان کرمی بعد از آماده کردن مقدمات اعلام آرای مردمی از دو شرکت کننده شب اول مسابقه خنداننده شو خواست که روی صحنه حاضر شوند. میثم درویشان پور و سیده زینب موسوی دو شرکت کننده شب اول مسابقه خنداننده شو بودند که از میان این دو نفر میثم درویشان پور با 884704 رای به مرحله نیمه نهایی خنداننده شو راه یافت.

 خنداننده شو

کمدین های جوان مسابقه خنداننده شوی خندوانه

سیده زینب موسوی در لحظه خداحافظی ضمن تشکر از مربیان خنداننده شو از مردم برای استندآپ هایی که ناراحتشان کرده بود عذرخواهی کرد.

خنداننده شو

کمدین های جوان مسابقه خنداننده شوی خندوانه

از میان دو شرکت کننده شب دوم مسابقه خنداننده شو یعنی حسین شاهرخ نیا و سیده مریم کشفی ، مریم کشفی با 1051920 رای به مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو راه یافت. حسین شاهرخ نیا در لحظه خداحافظی از برنامه از رامبد جوان برای اینکه فرصت برآورده شدن آرزوهایش را به او داده بود تشکر کرد.

 خنداننده شو

کمدین های جوان مسابقه خنداننده شوی خندوانه

از میان دو شرکت کننده شب سوم خنداننده شو یعنی محمد معتضدی و رضا بهمنی ، محمد معتضدی با 1179987 رای به مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو راه یافت . محمد معتضدی با این رای رکوردار تمام مراحل خنداننده شو بود.

خنداننده شو

کمدین های جوان مسابقه خنداننده شوی خندوانه

از میان دو شرکت کننده شب چهارم خنداننده شو یعنی مجید افشاری و علی ضیایی ، مجید افشاری با 938640 رای به مرحله نیمه نهایی مسابقه خنداننده شو راه یافت.

در لحظات پایانی برنامه قرعه کشی برای انتخاب گروه ها در مرحله نیمه نهایی صورت گرفت و قرار شد شرکت کنندگان در دو گروه دو نفره با هم رقابت کنند که در شب اول:میثم درویشان پور و محمد معتضدی با هم به رقابت می پردازند و در شب دوم:سیده مریم کشفی با مجید افشاری رقابت خواهد کرد.

چه کسانی به مرحله نیمه نهایی خنداننده شو راه یافتند؟

3.730
این مطلب مفید بود ؟228
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی