نمناک ورزشفوتبال دو نیمکت نشین استقلال که پول پارو میکنند
نیمکت نشینان استقلال ، امین حاج محمدی
امین حاج محمدی و میثم مجیدی جزو نیمکت نشینان پولدار استقلال هستند که بدون اینکه بازی کنند پول پارو میکنند.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395
بازدید : 1,838 نفر

پولدارهای نیمکت نشین فوتبال ایران

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال مدت هاست در ترکیب اصلی تیم فوتبال استقلال جایی ندارند. امین حاج محمدی و میثم مجیدی دو بازیکنی هستند که با وجود قراردادهایی با مبلغ بالا با استقلال حتی بیشتر مواقع در فهرست 18 نفره این تیم هم قرار نمی گیرند.

اگر حاج محمدی مهره ای کارآمد است چرا حتی در لیست 18 نفره قرار نمی گیرد و اگر در حد استقلال نیست چرا چنین قرارداد گزافی با او بسته اند؟

حاج محمدی تنها یک بازی در فهرست 18 نفره قرار گرفته و در سایر بازی ها بیرون از گود بوده است. میثم مجیدی هم تنها هفته دوم لیگ به مدت 10 دقیقه بازی کرد.

نیمکت نشینان استقلال

امین حاج محمدی نیمکت نشین پولدار

جالب اینکه این دو بازیکن در حالی روی نیمکت می نشینند که قرارداد بالایی دارند. حاج محمدی قراردادی یک میلیارد و صد میلیونی با استقلال بسته و مدت هاست سوژه رسانه ها شده و دیگری مجیدی است که قراردادش هفتصد میلیون تومان است.
این دو بازیکن را باید جزو پولدارهای فوتبال ایران بدانیم که روی نیمکت می نشینند و بدون اینکه بازی کنند، پول پارو می کنند.

دو نیمکت نشین استقلال که پول پارو میکنند

دو نیمکت نشین استقلال که پول پارو میکنند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از شریان نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف