نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نیوشا ضیغمی در کنار کودکان بی سرپرست + تصاویر
نیوشا ضیغمی ، عکس جدید نیوشا ضیغمی 94
نیوشا ضیغمی یکی از بازدیدکنندگان و میهمانان مراسم خیریه دستهای مهربان بود. این نمایشگاه در برج میلاد و برای حمایت از کودکان بی سرپرست برپا شده بود.
بازدید : 9,144 نفر

نیوشا ضیغمی در نمایشگاه نقاشی کودکان بی سرپرست

سالن غربی برج میلاد عصر روز چهارشنبه شاهد حضور خیل عظیم مردم خیرخواهی بود که برای خرید نقاشی های کودکان بی سرپرست به برج میلاد آمده بودند. در این مراسم که بازیگرانی چون نیوشا ضیغمی و حمیدرضا پگاه نیز حضور داشتند، نقاشی های کودکان بی سرپرست در معرض نمایش حضار قرار گرفت. نکته جالب اینکه این کودکان خود نیز در مراسم حضور داشتند و به بازدیدکنندگان خیر مقدم می گفتند. فروش عروسک های دست ساز با طرح ها و رنگ های مختلف از دیگر بخش های اصلی "دست های مهربان" بود. ضمن اینکه تمام عواید فروش مراسم روز گذشته به این کودکان اختصاص می یابد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در نمایشگاه نقاشی خیریه دستهای مهربان در برج میلاد

نیوشا ضیغمی در حاشیه "دست های مهربان" درباره انگیزه خود برای حضور در این مراسم گفت:با تماشای هنرنمایی های کودکان بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. تمام این نقاشی ها احساسات پاک و معصوم این کودکان را نشان می دهد. کودکانی که مهرشان را به راحتی ابراز می کنند. امیدوارم مراسم های اینچنینی در جهت حمایت از این فرشته های آسمانی در آینده نیز ادامه داشته باشد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در برج میلاد در کنار کودکان بی سرپرست

بنیاد خیریه دست های مهربان تاکنون سرپرستی بیش از 2000 خانواده از ایتام و زنان سرپرست خانواده را بر عهده داشته و تاکنون حدود 200 خانواده از وضعیت مددجویی خارج شده اند.

از دیگر فعالیت های بنیاد خیریه دست های مهربان علاوه بر سرپرستی خانواده های نیازمندان می توان به احداث درمانگاه "مهربان سفیر طب" جهت ارائه خدمات پزشکی به مددجویان، اعطای جهیزیه و تسهیلات ازدواج، اعطای کمک هزینه های تحصیلی و آموزشی، پرداخت وام های خوداشتغالی و فراهم سازی زمینه های اشتغال مددجویان و حمایت خاص از بیماران خاص و یا دارای معلولیت نیز اشاره کرد.این موسسه تاکنون توانسته نشان استاندارد بین المللی NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان معتبرترین نشان کیفیت سازمان های غیردولتی و گواهینامه های ISO 9001 ,ISO10004 ,ISO26000 را دریافت کند.

نیوشا ضیغمی در کنار کودکان بی سرپرست + تصاویر

نیوشا ضیغمی در کنار کودکان بی سرپرست + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از برنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف