نمناک سرگرمیدیدنی ها شهر نیویورک در 100 سال پیش چه شکلی بود؟ + تصاویر
نیویورک ، شهر نیویورک
تصاویری که ملاحظه می کنید مربوط به نیویورک می باشد که به صد سال پیش بر می گردد و پیشرفت و توسعه این شهر را به وضوح بعد از جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد.

 نیویورک در 100 سال پیش

نیویورک یکی از مهم ترین و پرجمعیت ترین شهرهای ایالت نیویورک و آمریکا محسوب می شود که در آستانه جنگ جهانی دوم تغییر و تحولات چشم گیری را متحمل شد که این تغییرات هم به نفع و هم به ضرر ساکنان آن منجر گردید.

آغاز جنگ جهانی دوم مقدمات رشد همه جانبه نیویورک را فراهم کرد، در پی ممنوعیت آفرینش های هنری در کشورهای دیکتاتوری اروپایی هنرمندان به سمت غرب گریختند، این مهاجرت اجباری موقعیت مناسبی را برای انتقال مرکز هنری از پاریس به شهر نیویورک فراهم کرد، موقعیتی که تسلط قاطع ایالات متحده را تا اواخر دهه 1970 بر جریانات عمده هنری حفظ کرد، جنگ دوم بین الملل و خرابی های گسترده در سراسر اروپا منجر به جذب سرمایه های جدید و سرگردان و نیروی کار فراوان به این شهر شد عاملی که به توسعه اقتصادی و رونق صنایع و کارخانجات نیویورک انجامید، در سال 1952 و با احداث مقر دائمی سازمان ملل متحد در نیویورک این شهر عملاً به مهم ترین شهر در عرصه دیپلماسی بین المللی تبدیل شد. در سال های بعد نیز این شهر شاهد اتفاقاتی تاریخ ساز بود، نیویورک و برج های تجارت جهانی مهم ترین اهداف حملات تروریستی 11 سپتامبر در سال 2001 بودند، واقعه ای که در سال های بعد نیز تأثیرات خود را بر مناسبات جهانی نشان داد.

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک

نیویورک
 

شهر نیویورک در 100 سال پیش چه شکلی بود؟ + تصاویر

شهر نیویورک در 100 سال پیش چه شکلی بود؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف