نمناک ورزشگوناگون تقدیر هادی ساعی از علی دایی و امین حیایی+ تصاویر
هادی ساعی ، مراسم تجلیل هادی ساعی
شب گذشته هادی ساعی قهرمان المپیک از قهرمانان و ملی پوشان تکواندو تقدیر کرد، در این مراسم علی دایی و امین حیایی حضور داشتند.
بازدید : 3,481 نفر

تقدیر هادی ساعی از قهرمانان

شب گذشته 18 شهریور ماه هادی ساعی از علی دایی ، امین حیایی و پولادگر رییس فدراسیون و اعضای کادر فنی وبازیکنان و قهرمانان ایران تقدیر بعمل آورد.

این مراسم که در یکی از رستوران های واقع در مقدس اردبیلی تهران برگزار شد، عضو شورای شهر تهران و قهرمان جهان با دعوت از کلیه اعضای تیم ملی با اختصاص جوایز ویژه نقدی و هدیه، از درخشش و افتخار آفرینی ملی پوشان تجلیل کرد. علی دایی مرد پر افتخار فوتبال ایران و جهان، امین حیایی و روزبه معینی از چهره های سینما و پولادگر رییس فدراسیون، یوسف کریمی و محمد باقری معتمد قهرمانان اسبق تیم ملی و تنی چند از رابطی حوزه خبر و رسانه در تکواندو مهمانان ویژه ساعی در این ضیافت بودند.

امین حیایی و هادی ساعی و علی دایی

حضور علی دایی و امین حیایی شور و حال خاصی به این مراسم داده بود بطوریکه اهدا جوایز نقدی و هدایا ملی پوشان توسط ساعی، دایی و حیایی بر جذابیت آن افزوده بود و همسر هادی ساعی از قهرمانان و ملی پوشان بانوان تجلیل کرد و جوایز آن ها را اهدا کرد. ذوالقدر سرمربی سابق تیم ملی، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و پوریا پورسرخ از مدعوین غایب هادی ساعی در این مراسم بودند که به علت حضور در سفر نتوانستند بیایند.

امین حیایی و هادی ساعی و علی دایی

هادی ساعی ابراز امیدواری کرد که به کمک فدراسیون و مسئولین بتوانیم شاهد حضور موفق تر تکواندو در میادین جهانی و المپیک باشیم و هدف از برگزاری این مراسم را شارژ روحی و مالی و ایجاد انگیزه ملی پوشان عنوان کرد و وعده داد تا با جذب حمایت ورزش دوستان و مسئولین و حمایت های شخصی خود و دولتمردان و شهردار تهران گام های بلندتری در رونق و حمایت از تکواندو بردارد.

امین حیایی و هادی ساعی

علی دایی و امین حیایی حرکت و اقدام هادی ساعی را حرکتی جالب و دلسوزانه عنوان کردند و علی دایی گفت:به نظر من هادی ساعی با این حرکت شخصا جور ورزش را کشید و دین خود را به تکواندو بعد از آن همه مدال باز ادا کرد و چون در سطح حرفه ای ورزش کرده از مشکلات و کمبود های این قهرمانان با اخلاق که بسیار دوست داشتنی و با شخصیتی بودند،مطلع است و با منش پهلوانی خود از آنها به نحو احسن تقدیر کرد.

امین حیایی

امین حیایی در مراسم تجلیل از قهرمانان

هادی ساعی

مراسمی به میزبانی هادی ساعی

هادی ساعی ، علی دایی و امین حیایی در مراسم هادی ساعی

تقدیر هادی ساعی از علی دایی و امین حیایی+ تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از سینما خبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف