نمناک ورزشفوتبال شایعه ها درباره مرگ هادی نوروزی + تصویر
هادی نوروزی ، هادی نوروزی بازیکن پرسپولیس
پس از درگذشت هادی نوروزی، کاپیتان با اخلاق باشگاه پرسپولیس بر اثر ایست قلبی شایعه ای در فضای مجازی منتشر شد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394
بازدید : 19,129 نفر

 تکذیب شایعه ها درباره فوت هادی نوروزی

پس از فوت هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس برخی افراد سودجو با مطرح کردن شایعه ای، درگذشت وی را به مسئولان نظام ربط دادند.

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری از شایعه تا واقعیت بررسی می کنیم.

شایعه

پس از درگذشت هادی نوروزی، کاپیتان با اخلاق باشگاه پرسپولیس در سن 30 سالگی بر اثر ایست قلبی شایعه ای در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می کرد نوروزی پیش از مرگش باز داشت شده است.

سودجویان از محبوبیت این بازیکن فوتبال سوءاستفاده و شایعه کردند «نوروزی از سیاست های نظام انتقاد کرده بود و گفته بود باید مردم قیام کنند. همسر نوروزی گفته همسرم را بازداشت کردند و بعد از 5 ساعت آزادش کردند که وقتی وارد خانه شد حالت غیرعادی داشته و گفته به من آمپول زده اند و خوابم می آید که بعد از خواب دیگر بیدار نشده!»

شایعه درباره فوت هادی نوروزی

شایعه درباره هادی نوروزی فوت هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس 


واقعیت

برای صحت و سقم این شایعه باید سراغ همسر وی رفت و واقعیت را از زبان وی شنید. معصومه ابراهیم پور، همسر هادی نوروزی در گفت و گویی که خبرآنلاین آن را منتشر کرد راجع به شب مرگ کاپیتان پرسپولیس گفت:«هادی همیشه 10 شب می خوابید اما آن شب تا 3 صبح بیدار بود. لامپ های خانه را عوض کرد. فیلم تولد هانا دخترمان را دید. بعد به من گفت بنشین، حرف بزنیم و بخندیم. هادی خیلی حالش خوب بود نمی دانم چرا این اتفاق افتاد...»

علت واقعی مرگ هادی نوروزی

همسر هادی نوروزی بازیکن پرسپولیس

همچنین خبرنگار ورزشی پرسپولیس با بیان این که هادی نوروزی به هیچ وجه سیاسی نبود و کوچکترین مشکل اخلاقی هم نداشت، عنوان کرد:چنین شایعه ای به هیچ وجه صحت ندارد چرا که پس از تمرین عصر چهارشنبه من تا ساعت 9 شب با هادی بودم و قرار مصاحبه ای را هم برای روز پنج شنبه با او هماهنگ کرده بودم. 

هادی نوروزی ، تکذیب شایعه ها درباره مرگ هادی نوروزی

شایعه ها درباره مرگ هادی نوروزی + تصویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 91
برگرفته از فارس - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 68 23
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف