نمناک ورزشفوتبال قرارداد هافبک استقلال به منصوریان شوک وارد کرد+سند
هافبک استقلال ، قانونی نبودن قرارداد هافبک استقلال
روزبه چشمی هافبک استقلال قرارادادی داشت که به گفته دبیر هیئت مدیره استقلال تهران قانونی نبوده است.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395

قرارداد هافبک استقلال قانونی نبوده است

دبیر هیئت مدیره استقلال تهران عنوان کرده است چشمی بازیکن این تیم است و با آبی پوشان قرارداد دارد. اما این قرارداد ثبت نشده است تا چشمی به راحتی بتواند به پرسپولیس بپیوندد.

روزبه چشمی ابتدای فصل جاری رقابت های لیگ برتر از لیست استقلال تهران خط خورد تا این بازیکن با توجه به محرومیت استقلال توسط فیفا حالا نتواند به جمع شاگردان منصوریان اضافه شود.همین امر سبب شده است تا او نیز مثل آندرانیک تیموریان و سرور جباروف بلاتکلیف بماند.

هافبک استقلال

قرارداد غیر قانونی هافبک استقلال

 
 

چشمی که حسابی از کنار گذاشتنش از لیست استقلال ناراحت است حالا با پیشنهاد پرسپولیس و چند تیم دیگر مواجه شده است. هافبک توانمند فصل گذشته استقلال تهران علیرغم صحبت های پندار توفیقی قراردادی با استقلال تهران ندارد.

دبیر هیئت مدیره استقلال تهران عنوان کرده است با این بازیکن در تاریخ 29 اردیبشهت امسال قراردادی بسته اند و طبق همان قرارداد به این بازیکن پرداختی داشته اند. قراردادی که به هیچ وجه حالت اجرایی ندارد. طبق قوانین داخلی نقل و انتقالات لیگ برتر اگر این باشگاه با چشمی قرارداد بسته است باید آن را ظرف مدت 15روز به سازمان لیگ ارائه می کرد تا حالت قانونی پیدا کند.

 

هافبک استقلال

قرارداد غیر قانونی هافبک استقلال

قرارداد هافبک

قرارداد غیر قانونی هافبک استقلال

همچنین چشمی مصدومیت داشته است و به همین دلیل نتوانسته است برای استقلال تهران بازی کند. او بر اساس بند 7 آیین نامه نقل و انتقالات، قراردادش را همچون جباروف و آندو فسخ کرده و راهی تیم دیگری شود.

قرارداد هافبک استقلال به منصوریان شوک وارد کرد+سند

قرارداد هافبک استقلال به منصوریان شوک وارد کرد+سند
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف