هانی ژل رویال ، شربتی حاوی عسل طبی و ژل رویال سلطنتی و عصاره عناب که علاوه بر خاصیت ضد سرطانی و افزایش قد کودکان ، توانایی جسمی را در برابر ضعف و سردرد ها دوران نقاهت بالا می برد.

 هانی ژل رویال ، بهبود دهنده ضعف خستگی  از ورزش و بیمارهای سرطان و ام اس و سردرد

هانی ژل رویال  ترکیبی مغذی است که از غدد بزاقی زنبور عسل کارگر ترشح می شود و به عنوان غذای ملکه زنبورها موجب باروری فوق العاده و عمر طولانی او می گردد. این ماده انرژی زا محتوای ویژه ای از قندها، چربی ها و پروتئین ها دارد و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی موثری را در خود جای داده است. تمام اسید های آمینه ضروری برای انسان، انواع ویتامین های گروه B و مواد معدنی چون پتاسیم، کلسیم، آهن و روی به همراه سایر مواد مغذی و مورد نیاز برای انسان که در ترکیب عسل موجود است، باعث می شود تا مجموعه ژل رویال هانی ژل و عسل، غذایی حافظ سلامتی و شفابخش قلمداد شود. در عین حال مطالعات معتبر،  اثرات آنتی اکسیدانی، ایمونو مدولاتوری، ضد توموری، افزایش باروری، کاهش کلسترول، کاهش پرفشاری خون و افزایش حافظه آن را بازگو می کند و تحقیقات در این زمینه و سایر موارد در حال گسترش است.

هانی ژل رویال یک شربت غلیظ شده می باشد که می تواند باعث بهبود ضعف و خستگی و افزایش کیفیت زندگی بیماران خصوصا بیماران مبتلا به سرطان، افزایش توان جسمی و تعدیل سیستم ایمنی شود.

درمان سرطان

بسیاری دیده شده که با در درمان سرطان با استفاده از ژل رویال بسیار موثر بوده .هانی ژل فرآورده های طبیعی و یک غذا-داروی فراسودمند است و در ترکیب آن از بهترین و با کیفیت ترین عسل و بهترین ژل رویال در کنار عصاره عناب استفاده شده است . ژل رویال با هم افزایی (تاثیر سینرژیک) اجزای خود، تاثیرات آنتی اکسیدانی قدرتمندی دارد و از سلول های بدن در مقابل رادیکال های آزاد حفاظت می کند. ژل رویال دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی است. ژل رویال بر روی رده های مختلفی از سلول های سرطانی تا کنون آزمایش شده است که در اکثر موارد اثرات مهارکنندگی به همراه داشته است.
ولیکن موردی که به اثبات رسیده است هانی ژل رویال توانایی افزایش قدرت جسمانی را در بیماران سرطانی و ام اس دارد و آنها توان بالاتری را دارند تا مقابه با بیماری سرطان ، شیمی درمانی و ضعف های ناشی از آن قدرت بیشتر داشته باشند.
 
هانی ژل رویال

از دیگر خواص درمانی ژل رویال می توان موارد زیر را نام برد:

ژل رویال سبب بهبود عملکرد مغزی می شود

ژل رویال حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با محافظت از اسیدهای چرب موجود در بافت مغز در مقابل رادیکال های آزاد، موجب بهبود بیماری آلزایمر می گردد. مواد مغذی موجود در ژل رویال با متعادل کردن مواد شیمیایی موجود در مغز، سطح استرس و اضطراب را کنترل می کند.

خواص ژل رویال در دوران یائسگی

تحقیقات نشان می دهد ژل رویال بر سلامتی زنان یائسه تاثیر بسزایی دارد. ترکیب ژل رویال و جینسینگ عوارض یائسگی را کاهش می دهد.
عوارض قبل از دوران یائسگی بسیار شدید تر از دوران یائسگی بوده و در این مدت زن یائسه با مشکلاتی چون تغییرات فشار خون، عصبانیت، زود رنجی و افسردگی مواجه است.

درمان ناباروری و نازایی با ژل رویال

مصرف مرتب هانی ژل رویال در دراز مدت، دارای اثرات مثبتی بر تنظیم تعادل هورمون ها می باشد و درمان ناباروری و نازایی دارد. ژل رویال، در بهبود مشکلات ناباروری ناشی از عدم تعادل هورمون ها موثر عمل می کند.و هانی ژل توانایی اقزایش قدرت باروری دارد.
ژل رویال پیشنهادی است برای استفاده در این دوران جهت کنترل عوارض ذکر شده در دوران یائسگی. ژل سلطنتی رویال با برخورداری از مواد غنی در درمان عوارض یائسگی تاثیر فوق العاده ای دارد.
از آن جایی که ژل رویال خاصیت انرژی بخشی زیادی دارد مصرف آن در دوران یائسگی از غلبه حس افسردگی در زنان در دوران یائسگی جلوگیری می کند.
" لازم به ذکر است که وزیر محترم بهداشت این محصول شگفت انگیز را تست کرده و از طعم و مزه آن ابراز خرسندی کردند.  
هانی ژل دارای مجوز وزارت بهداشت بود و در شرکت دانش بنیان مرکز رشد پس از سالها تحقیقات پزشکان طب ایرانی تهیه و تولید گشته است و هم اکنون نیز در دارخانه های مراکز مختلف قابل دسترس است."
هانی ژل
 

موارد استفاده از هانی ژل رویال

  • کمک به بهبود ضعف و خستگی ناشی از بیماری، ورزش شدید و حرفه ای، سرطان، ام.اس 
  • بهبود خونسازی و تامین انرژی در دوران نقاهت بیماری ها 
  • افزایش توانایی دفاعی بدن در مقابله با سرماخوردگی و آنفلوانزا خصوصاً در سالمندان 
  • کمک به رشد کودکان و قد آنها
  • طعم بسیار مطلوب و فاقد هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده 
  • افزایش قدرت باروری 
  • برطرف شدن مشکلات نازایی و ناباروری
  • متعادل سازی سیستم دفاعی بدن
  • افزایش حافظه

هانی ژل رویال ، بهبود دهنده ضعف خستگی

ژل رویال هانی ژل کمک به بیماریهای مختلف : امتیاز : 5 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟50
برچسب :
نظراتنظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی