نمناک سرگرمیدیدنی ها هتل رویایی و حبابی اودیسه در فرانسه + تصاویر
هتل ، اودیسه
در اینجا با هتل رویایی و حبابی اودیسه در فرانسه آشنا می شوید که مهمانان این هتل عجیب و جذاب می توانند بهترین و رویایی ترین لحظات خود را در آن سپری کنند چراکه هر حباب این هتل تجربه ای متفاوت برای هر کسی رقم می زند.
بازدید : 1,626 نفر

هتل اودیسه

یکی از کارهای مهمی که در سراسر دنیا برای جذب گردشگر و موفقیت بیشتر در این زمینه است، ساخت هتلهای مختلف و عجیب است،چراکه منحصر به فرد بودن هتل های تفریحی در جذب مشتری و گردشگران نقش به سزایی دارند

هتل اودیسه

هتل اودیسه 

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه

هتل فضایی اودیسه, هتلی خانوادگی برای کسانی است که آرزوی تماشای ستارگان را در فضای اودیسه شخصی خود دارند, مهمانانی که قصد اقامت در این هتل را دارند, فرصت اقامت در 6 حباب را می یابند که هر کدام موضوع خاصی را در بر می گیرد, به عنوان مثال, یکی از از این حباب ها, داستان هزار و یک شب را برای اقامت کنندگانش, تصویر می کند.

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه یک هتل خانوادگی

برای جلوگیری از هر گونه آسیبی به طبیعت و بر جای گذاشتن کمترین تاثیر منفی بر جنگل های کاج اطراف, باد این حباب ها در پایان هر فصل خالی می شود و علاوه بر جذابیت های این مکان, وفاداری به عناصر طبیعت را نیز به همراه دارد.

هتل اودیسه

هتل فضایی اودیسه یکی از دیدنی های فرانسه


اگرچه این حباب ها شفاف می باشند اما فضاهای خصوصی نیز برای مهمانان آن در نظر گرفته شده است. خدماتی چون, سرو شام به صورت اختصاصی, ماساژ و مشاهده ستارگان از طریق تلسکوپ در تاریکی شب, به اقامت کنندگان این مکان نسبتا دور افتاده داده می شود, همچنین فرصت بازدید از سفالگران سنتی که مشغول که به کار هستند و کارهای زیبای هنری آنها نیز فراهم است.

هتل اودیسه

 

هتل رویایی و حبابی اودیسه در فرانسه + تصاویر

هتل رویایی و حبابی اودیسه در فرانسه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از بیتوته - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف