نمناک اخبارحوادث هتک حرمت دختر جوان در باغ متروکه
مرد شرور با قمه و همدستی زن افغانی دختر جوان را ربوده سپس در باغی متروکه به همراه یک مرد ایرانی و سه تبعه افغان وی را هتک حرمت کرد. وی با تهیه فیلم عمل خود قصد اخاذی از دختر جوان را داشت.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1392

'دختر جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی شهریار در غرب استان تهران شکایتی مبنی بر آدم ربایی و آزار و اذیت از سوی دو مرد ایرانی و سه تبعه افغان را مطرح کرد.

شاکی گفت:مدتی پیش با مردی آشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرفتیم اما پس از چند ماه وقتی متوجه شدم او شرور سابقه دار است، از وی خواستم دیگر به سراغم نیاید.
وی اضافه کرد:مرد جوان بدون توجه به خواسته ام تلفنی و حضوری تهدید می کرد اگر با او ازدواج نکنم، به من و خانواده ام آسیب می رساند. حتی از ترس این که او به خانواده ام آسیب برساند از وی شکایت نکردم.
زن جوان با اشاره به ماجرای تلخی که برایش رقم خورده بود، گفت:روز حادثه من و یکی از دوستانم به رستورانی در شهریار رفته بودیم که یک زن افغان به من گفت خواستگارم مقابل رستوران منتظر من است و تهدیدم کرد اگر همراهش نروم، به زور مرا از رستوران بیرون می برد.
وی یادآور شد:همان موقع من و دوستم همراه زن افغان از رستوران خارج شدیم و مشاهده کردیم خواستگارم قمه به دست، کنار خودروی پژویی ایستاده و از من می خواهد سوار خودرو شوم. خواستم با دوستم از محل فرار کنم که زن افغان مانع شد و خواستگار شرور و راننده پژو به زور ما را درون خودرو انداختند و با خود بردند.
شاکی گفت:پس از طی مسافتی خودرو مقابل در باغی حومه شهریار توقف و مرد شرور مرا به زور از خودرو خارج کرد و راننده مقابل من دست و پای دختر جوان را بست و او را گروگان گرفت و مرا هم تهدید کرد اگر از باغ فرار کنم، دوستم را خواهد کشت.
وی خاطرنشان کرد:مرد شرور در حالی که قمه را زیر گلویم گذاشته بود، مرا به اتاقکی برد و در آنجا همراه سه مرد افغان و یک مرد ایرانی مورد آزار و اذیت قرار دادند و با گوشی تلفن همراه از من فیلم گرفتند.
شاکی یادآور شد:آنها سپس مرا درون خودروی پژو انداختند و با باز کردن دست و پای دوستم، هر دویمان را چند محله پایین تر از خودروی در حال حرکت به بیرون انداخته و متواری شدند.
وی اضافه کرد:روز بعد مرد شرور با من تماس گرفت و تهدید کرد اگر موضوع را به پلیس یا خانواده ام اطلاع دهم، فیلم تهیه شده را ابتدا در سطح شهر و سپس در اینترنت پخش می کند.
بنا بر این گزارش، با شکایت زن جوان و تشکیل پرونده ای در دادسرای شهریار و به دست آمدن تصاویر رایانه ای سه مرد افغان و دو مرد ایرانی، جستجو برای دستگیری آنها آغاز شده است.'

هتک حرمت دختر جوان در باغ متروکه

هتک حرمت دختر جوان در باغ متروکه
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 43
برگرفته از ghanoononline.ir
این مطلب مفید بود ؟ 36 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف