نمناک اخباراقتصاد شروع ثبت نام در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی
مدیر هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اظهار داشت: ثبت نام شرکت های فعال در حوزه نفت و انرژی در این نمایشگاه از روز شنبه 5 اسفند ماه سال جاری ، شروع می شود.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1391

'به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت نفت،ˈاسحاق رویورˈ گفت:علی رغم فشارها و محدودیت های بین المللی، این نمایشگاه از 29 فروردین تا اول اردیبهشت ماه سال آینده همچون سال های گذشته با هدف گسترش نهضت جهاد خودکفایی در صنعت نفت ایران، برگزار می شود.

وی افزود:هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور شرکت ها، سازمان ها، موسسات، تولیدکنندگان و سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و جهان، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.
مدیر هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ادامه داد:شرکت های داخلی و بین المللی می توانند برای ثبت نام اولیه در این دوره از نمایشگاه از ساعت 9 صبح روز شنبه پنجم اسفند ماه سال جاری به سایت الکترونیکی WWW.IRANOILSHOW.ORG مراجعه کنند.
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت افزود:جانمایی غرفه های داخلی و بین المللی در نمایشگاه امسال به صورت کاملا تخصصی متناسب با حوزه های فنی و مهندسی شرکت ها، انجمن ها و سازمان های دولتی و خصوصی صورت خواهد گرفت.' 

شروع ثبت نام در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی

شروع ثبت نام در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از irna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف