نمناک دنیای مدگوناگون طراحی زیبا و شیک هدایای “روز مادر” 95
روز مادر ، هدیه روز مادر
ایده هایی جدید و جالب برای تزئین کادوهای شما برای پاسداشت “روز مادر” را در این بخش از دنیای مد مشاهده می کنید.

تزیین هدیه های روز مادر

روز مادر را با تبدیل خاطرات دوست داشتنی به هدایای زیبای روز مادر، جشن بگیرید. ایده‎های ما به منظور ساخت آسان هدایایی توسط خود شما و استفاده از لحظات زیبای زندگی تان در عکس‎های خانوادگی تان است. از یکی از این ایده‎ها برای جشن گرفتن روز مادر استفاده کنید.

گلدان‎های ایده آل برای روز مادر

زمانی که مادر شما گروهی از گلدان‎ها را که دارای عکس صورت افراد محبوب زندگی اش می‎باشند را مشاهده کند، قادر به جلوگیری از خنده ی خود نیست. گلدان‎هایی شیشه ای با طرفین صاف و هموار انتخاب کنید. عکس اعضای خانواده ی خود را پرینت بگیرید و به نحوی بزرگ کنید که سر افراد در عکس تقریبا به ارتفاع گلدان‎ها باشد. سر عکس‎ها را جدا کنید، سپس قسمت بالایی پیشانه را برش دهید. چند سانتیمتری کاغذی که روی آن، عکس را چاپ کرده اید به نحوی برش دهید که از ارتفاع گلدان کمی بیشتر باشد ولی پهنای آن به قدری باشد که حول گلدان قرار گیرد. سر عکس را در مرکز قرار دهید. کاغذ را دور گلدان بپیچید و چین‎ها را صاف کنید. حاشیه کاغذ را با قیچی یا تیغ بگیرید و آن را روی گلدان با چسب بچسبانید. گیاهان سبزی که باعث می‎شوند آرایش موی جالبی به سر‎ها داده شود، انتخاب کنید.

گلدانهای ایده آل

 

زیر لیوانی یا زیر بشقابی حاوی عکس 

زمانی که از زیرلیوانی یا زیر بشقابی‎ها استفاده نمی‎شود، می‎توانید از آن ها به عنوان یک نگهدارنده بشقاب دکوری برای نشان دادن عکس‎های دوست داشتنی تان استفاده کنید. می توانید از کاشی های تزئینی هم استفاده کنید. عکس‎ها را به اندازه ی درون آن‎ها برش دهید. با استفاده از یک چسب، عکس‎های خود را بر روی کاشی‎ها بچسبانید و برای جلوگیری از نفوذ آب پشت آن را نیز چسب بزنید. قبل از چسباندن عکس‎ها، مطمئن شوید که کاشی‎ها یا زیر لیوانی مورد نظر کثیف نیست تا گرد و غبار یا کثیفی روی عکس‎ها ننشیند.

تزیین کادوی روز مادر

 

پیام تصویری روز مادر

شما می‎توانید یکی از حروف کلمه‎ را با عکس‎های مختلف تزیین کنید و آن را بالای جالباسی قرار دهید تا هر روز، روز مادر را تبریک بگویید. شما می‎توانید ورقه‎های فیبر آماده با رنگ دلخواه خود را رنگ آمیزی کنید. سپس اجازه دهید رنگ خشک شود، یک حرف را انتخاب کنید و روی آن عکس‎ها را قرار دهید و استفاده از نوار چسب‎های پهن آن‎ها را کنار هم قرار دهید. با دقت عکس‎ها و حرف را به سمت پایین بچرخانید و اطراف حرف را با نظم خاصی عکس‎ها را با استفاده از چسب کاغذ بچسبانید.

تزیین کادوی روز مادر

 

استفاده از جلد کتاب به عنوان قاب عکس 

جلد یک کتاب قدیمی و زیبا را به قاب عکس مورد علاقه ی مادر خود تبدیل کنید. با استفاده از تیغ در جلوی کتاب یک مستطیل در آورید. برای ایجاد قاب عکس، در چند صفحه ی اول کتاب یک منفذ و روزنه ی مستطیلی شکل ایجاد کنید ( این مستطیل را به نسبت روزنه روی جلد کتاب کوچکتر برش دهید). این صفحات را به یکدیگر و سپس به جلد کتاب با استفاده از چسب متصل کنید، سپس یک عکس را با استتفاده از نوار چسب پهن در این قاب عکس ساختگی قرار دهید.

تزیین کادوی روز مادر

 

استفاده از کاغذ رنگی برای ایجاد هدایای تصویری 

مادرتان را در روز مادر با یک هدیه تصویری که شبیه به هدایای دیگر نباشد شگفت زده کنید، طبق این ایده ی جالب ما برای روز مادر، از کاغذ‎های رنگی برای ایجاد یک افکت رنگی سایه مانند برای عکس‎های مورد علاقه تان استفاده کنید. یک کاغذ رنگی بزرگ را به اندازه ی یک تصویر دارای اندازه استاندارد در آورید. یک عکس خاص را با استفاده از برنامه‎های ادیت عکس سیاه و سفید کنید و تنظیمات پرینتر خود را به نحوی تنظیم کنید که طبق اندازه ی مناسبی آن را پرینت بگیرد. یک کاغذ رنگی در پرینتر خود قرار دهید و عکس را پرینت بگیرید. همین کار را با کاغذ‎های رنگی متفاوت تکرار کنید تا عکس‎های رنگی متفاوت و زیبایی ایجاد کنید.

تزیین کادوی روز مادر

 

عکس‎های ترکیبی سیاه و سفید 

قدردانی خود را از مادرتان در روز مادر با استفاده از تصاویر ترکیبی ویژه نشان دهید، تصاویری که او بتواند آن‎ها را آویزان کند و سال‎ها مورد تحسین قرار دهد. یک حرف چوبی برش خورده ی بزرگ (ما حرف "م" را به نشانه مادر انتخاب کردیم، ولی این حرف می‎تواند حرف اول نام مادر شما باشد) را انتخاب و لبه‎های بیرونی آن را با رنگ روشنی رنگ آمیزی کنید و سپس اجازه دهید رنگ خشک شود. یکسری عکس‎های منتخب زیبا را انتخاب و چاپ کنید. عکس‎ها را برای قرارگیری بر روی بخش جلویی حرف مورد نظر برش دهید و سپس هرکدام از آن‎ها را با استفاده از یک لایه نازک چسب کاغذ، روی چوب بچسبانید.

تزیین کادوی روز مادر

 

ظروف شیشه ای برای نمایش عکس ها 

از ظروف شیشه ای ساده ( نظیر شیشه مربا ) استفاده کنید تا به مادر خود نشان دهید چقدر به روز مادر اهمیت می‎دهید. عکس‎های خانوادگی مورد علاقه خود را بر روی کاغذ چاپ معمولی پرینت بگیرید، آن‎ها را طبق اندازه ظروف برش دهید و سپس آن‎ها را بر روی ظروف یا گلدان‎های شیشه ای متنوعی که دارید قرار دهید.

تزیین کادوی روز مادر

طراحی زیبا و شیک هدایای روز مادر 95

طراحی زیبا و شیک هدایای “روز مادر” 95
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از برترینها - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف