نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون هدایت هاشمی بازیگر نقش اوس موسی در راه پایتخت 4
هدایت هاشمی ، پایتخت 4
هدایت هاشمی در سریال پایتخت 4 هم قرار است در نقش اوس موسی ادامه همکاری بدهد، البته بازی او از اواسط این سریال آغاز میشود.

هدایت هاشمی بازیگر کاراکتر اوس موسی در سریال پایتخت از بازگشت خود از قسمت 14 سریال پایتخت 4 خبر داد. 

هاشمی درباره حضور مجددش در این سریال گفت:افتخار دارم که در سری چهارم پایتخت هم در نقش اوس موسی ادامه همکاری بدهم و چند روزی است که به گروه پیوسته ام. البته بازی من از قسمت 14 آغاز خواهد شد.
وی افزود:از آنجایی که نگارش فیلمنامه سریال کماکان در حال انجام است، واقعا از اتفاقاتی که قرار است برای اوس موسی رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارم. در حال حاضر در منطقه شیرگاه مشغول ضبط قسمت های 14 و 15 هستیم و با توجه به آغاز پخش سریال و روی آنتن رفتن چهار قسمت از آن، ما زمان کمی برای تولید دیگر قسمت ها داریم.
هدایت هاشمی
تلاش شبانه روزی گروه در هوای شرجی
او ادامه داد:گروه شبانه روز در گرما و هوای شرجی در تلاش هستند تا کار هر چه زودتر به پایان برسد. تلاش همه عوامل پشت صحنه و جلوی دوربین این است که بهترین کار را برای بینندگان خوب شبکه یک انجام بدهند. 
هاشمی همچنین درباره بازخوردهای مردم بعد از پخش چهار قسمت از سریال اظهار کرد:«پایتخت» مهم ترین سریالی است که در این سال ها توانسته قاطبه مخاطبان تلویزیون را راضی کند. این اثر جزو معدود سریال هایی است که این موفقیت را به دست آورده و این امر نتیجه تلاش همه جانبه و شبانه روزی تمام عوامل پروژه است که با نهایت دقت در جزئیات سعی می کنند سریال بسازند.
تجدید گریم متوالی به خاطر گرمای هوا
بازیگر فیلم خانه ای کنار ابرها درباره فشار کار در گرمای تابستان و ماه مبارک رمضان هم گفت:فشار کار بسیار بسیار زیاد است و ما به شدت مشغول ضبط هستیم و روزی بالای 16 ساعت کار می کنیم. اکنون همه بازیگران متمرکز بر نقش هایشان هستند. با این حال گرمای هوا به قدری زیاد است که عرق از سر و روی ما می ریزد و بچه های گریم دائم بالای سر ما هستند تا عرق های صورت بازیگران را پاک و مجددا گریم کنند.
 هدایت هاشمی
گاهی به پشت سر نگاه کن
وی که امسال علاوه بر شبکه یک در سریال رمضانی شبکه دو «گاهی به پشت سر نگاه کن» هم حضور دارد، یادآور شد:نقش من در این دو سریال کاملا متفاوت است، سریال شبکه دو یک داستان پلیسی و جنایی دارد در حالی که پایتخت طنز خانوادگی است. البته «گاهی به پشت سر نگاه کن» برای سال گذشته بود و تولید امسال نیست و حتی قرار بود سال گذشته پخش شود.

هدایت هاشمی بازیگر نقش اوس موسی در راه پایتخت 4

هدایت هاشمی بازیگر نقش اوس موسی در راه پایتخت 4
: امتیاز : 4 تعداد رای : 25
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟
20 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف