دختر ترامپ

کادوی متفاوت دی کاپریو به دختر ترامپ! + عکس

تاریخ انتشار : 16 آذر 1395کد مطلب : 40611زمان مطالعه : 2 دقیقه
دی کاپریو هنرپیشه سرشناس هالیوود در دیدار با ایوانکا دختر ترامپ هدیه ای متفاوت برای او برد.

هدیه متفاوت دی کاپریو به دختر ترامپ

دی کاپریو هنرمند سرشناشی که با تایتانیک شناخته شده تر شد در ملاقاتی که با دختر ترامپ داشت هدیه ویژه ای به او داد . لئوناردو دی کاپریو و ایوانکا ترامپ اخیراً با هم دیداری داشته و در خصوص موضوع تغییرات آب و هوا گفت وگو کردند. دی کاپریو در این دیدار یک نسخه از مستند "پیش از سیلاب" را که خودش کارگردانی کرده به ایوانکا هدیه داده است.

دختر ترامپ

ایوانکا دختر ترامپ رئیس جمهور آمریکا

لئوناردو دی کاپریو که نماینده سازمان ملل در امور محیط زیست است در طول تبلیغات انتخاباتی، به نظرات دونالد ترامپ در خصوص تغییرات آب و هوا انتقاد داشت. ترامپ همواره در تبلیغات انتخاباتی تغییرات آب و هوا را انکار می کرد. اما برخلاف او دخترش این مسئله را یکی از دغدغه های اصلی خود می داند و چندین بار روی آن تأکید داشته است. حالا دی کاپریو امیدوار است پس از دیدار با دختر او بتواند تا حدودی نظر ترامپ را تغییر دهد. برخی رسانه ها از جمله تایمز معتقدند ایوانکا نفوذ زیادی روی پدرش دارد و شاید بتواند در برخی موارد روی او تأثیر بگذارد.

دختر ترامپ

دی کاپریو هنرمند سرشناس هالیوود

لئوناردو ویلهلم دی کاپریو بازیگر و تهیه کنندهٔ آمریکایی است. دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر نقش آفرینی در فیلم های مشهور و موفق هالیوود همچون تایتانیک ، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب کرده است. وی تا به حال 6 بار نامزد دریافت جایزهٔ اسکار شده که برای اولین بار در سال 2016 برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.وی در سپتامبر 2014 به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد.

مروری کوتاه بر زندگی دختر ترامپ

ایوانکا ترامپ تاجر، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است. او به عنوان نایب رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است. او دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا و غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و مانکن سابق ایوانا ترامپ است.

از فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می توان به کارآموز اشاره کرد.

کادوی متفاوت دی کاپریو به دختر ترامپ! + عکس

2.912
این مطلب مفید بود ؟75
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
نظرات
وبگردی