نمناک ورزشفوتبال هدیه متفاوت کارلوس کی روش به بازیکنان تیم ملی
کارلوس کی روش ، جام جهانی 2018
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به ملی پوشان هدیه ی جالبی داد , جاسویچی هایی که مدل جام جهانی است.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1395
بازدید : 1,491 نفر

هدیه ی کارلوس کی روش به ملی پوشان

تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه مراحل آماده سازی خود جهت حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، در هتل محل اقامتش در شهر شن یانگ تمرین کرد.

سرمربی تیم ملی هدیه جالبی به ملی پوشان داد. 

کارلوس کی روش با انتشار متنی در فیس بوک از هدیه الهام بخش خود به ملی پوشان رونمایی کرد،هدیه ای که جاسویچی در شمایل جام جهانی است تا ملی پوشان در آستانه دومین بازی خود در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی روسیه،با تمرکز بیشتری به هدف خود بیاندیشند.

 

جام جهانی 2018

هدیه متفاوت کی روش به ملی پوشان

وی در پست خود نوشت:

هدف ما ثابت شد،با وجود همه مشکلات و شرط ها و با وجود همه رقیبان بزرگی که باید با آنها مواجه شویم،تمرکز ما فقط یکی است:رسیدن به روسیه.

همانطور که در بازی با قطر دیدیم وظیفه ما آسان نخواهد بود و انتظار نداریم که اینگونه باشد ولی هیچ وقت تسلیم نخواهیم شد.

ما هیچ وقت مسئولیت هایمان را ترک نخواهیم کرد زیرا این مایه افتخار(برای تیم ملی و کشور) و حرفه ای بودن ( برای ورزش) است.این نشان می دهد که ما چگونه هر روز مانند یک گروه مانند بازیکنان و مردمان زندگی می کنیم.با افتخار و حرفه ای.

این صفات خارق العاده که به اشتراک می گذارم و در بازیکنانمان دیدم مانند همان هایی است که پدرم به من آموخت،و به من اجازه بدهید که این را به شما بگویم که الان پدرم در زمان بهبود از بیماری است و این برای من غمناک است که از او دورم ولی هم چنین افتخار بزرگی است زیرا تیم ملی را رهبری می کنم.

هر لحظه از کار من توسط او الهام بخش شده است؛

افتخار و حرفه ای بودن کلید هایی هستند و این همان کلید هایی هست که بین بازیکنان تقسیم کرده ام.هر کدام از ما یک عدد از این کلید ها را داریم و این ها بهترین راه برای بازکردن راه روسیه هستند.

هدیه متفاوت کارلوس کی روش به بازیکنان تیم ملی

هدیه متفاوت کارلوس کی روش به بازیکنان تیم ملی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف