بزرگترین هرم سکه ای جهان
آقای کوری نیلسن میان سال در طی سفری 3 ساله از رویای دیرینه خود پرده برداری کرد که برای ساخت آن بیش از 100 نفر به او کمک کرده اند!

بزرگترین هرم سکه ای جهان ساخته شد!

خبرهای ثبت رکورد گینس همیشه یکی از خاص ترین و عجیب ترین خبرهایی بوده اند که تاکنون در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شده اند و این افراد در تلاش هستند تا بتوانند با انجام کارهای مختلف در کتاب رکوردهای گینس ثبت شوند و نام خود را جزء انسان های برتر ثبت نمایند. از این رو رقابت در زمینه های مختلف، بسیار زیاد است.

رکوردهای جهانی گینس در 27م اوت هر سال توسط این مجموعه بروز می شوند و رکوردهای جدیدی که ثبت می شوند، در این کتاب جهانی ویرایش شده و بصورت جهانی به بازارهای مختلف بفروش می رسند و همیشه جزء یکی از پرطرفدارترین مجموعه های جهانی بوده است.

با این حال اخیرا رکورد جدیدی در این مجموعه ثبت شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. این رکورد متعلق به بزرگترین هرم ساخته شده توسط سکه می باشد که در نوع خود منحصر بفرد و خاص می باشد و شاید ثبت چنین رکوردی تا به حال به ذهن هیچ یک از ما نرسیده باشد!

آقای کوری نیلسن میان سال از آریزونا در طی سفری 3 ساله از رکورد جدید خود رونمایی کرد که از گذشته رویایی آنرا در سر داشت و در نهایت موفق به ثبت جهان رویای دیرینه خود گشت. همان گونه که مشاهده می کنید، رویای دیرینه آقای نیلسن، ساخت هرم سکه ای بود که در نهایت وی موفق به ساخت هرم سکه ای با استفاده 1,000,935 سکه شد!

در این پروژه بیش از 100 نفر به آقای کوری نیلسن کمک نموده اند و وی تنهایی این رکورد را ثبت نکرده است که برای این پروژه دقت و زمان زیادی را در طول روز صرف می کردند و در نهایت موفق به ساختن چنین پروژه ای شدند.

با این حال ارزش این سکه ها به میزان 10 هزار دلار برآورد شده است که بطور کلی دارای وزن 5792 پوندی می باشد!

ساختن بزرگترین هرم سکه ای جهان + عکس های جالب

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی