نمناک اخباراقتصاد افزایش هزینه انتقال سند خودرو پراید در سال 94
هزینه انتقال سند پراید ، هزینه انتقال سند ماشین پراید
با افزایش تعرفه حق التحریر دفترخانه های اسناد رسمی، هزینه های انتقال سند خودرو در این دفاتر نیز افزایش یافته است به طوریکه “هزینه انتقال سند پراید” به 400 هزار تومان رسیده است.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394
بازدید : 12,525 نفر

افزایش هزینه انتقال سند پراید

با افزایش تعرفه حق التحریر دفترخانه های اسناد رسمی، هزینه های انتقال سند خودرو در این دفاتر نیز افزایش یافته است. اخیراً تعرفه خدمات حق التحریر دفترخانه های اسناد رسمی افزایش یافته است. این افزایش شامل هزینه های انتقال سند خودرو نیز شده به گونه ای که هزینه انتقال سند پراید از 350هزار تومان به 410هزار تومان افزایش یافته است. هزینه انتقال سند خودروی پژو نیز به حدود 500هزار تومان رسیده است.

 

هزینه انتقال سند پراید


با تعرفه های جدید هزینه انتقال سند خودروهای لوکسی چون پورشه نیز به بیش از 10میلیون تومان افزایش یافته است. تا پیش ازاین هزینه صدور وکالتنامه تعویض پلاک خودرو نیز حدود 35هزار تومان بود اما اخیراً با افزایش تعرفه های خدمات دفترخانه های اسناد رسمی این هزینه به 65هزار تومان افزایش یافته است.

هزینه انتقال سند پراید ، هزینه انتقال سند پراید 400 هزار تومان شد

افزایش هزینه انتقال سند خودرو پراید در سال 94
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 11
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف