در ادامه این مطلب با برخی هزینه های مهم خودروی “بوگاتی ویرون” آشنا می شوید خودرویی که یکی از پر سرعت ترین و گرانقیمت ترین خودروهای جهان محسوب میشود.

هزینه های مهم بوگاتی را بشناسید

اتومبیل بوگاتی ویرون یکی از اصلی ترین و شناخته شده ترین سوپر اسپرت های جهان است که با اینکه مدت زمان زیادی از تولید اولین نمونه آن می گذرد، باز هم یک اتومبیل رویایی می باشد و برای داشتن آن یک نمونه 2010 آن باید چیزی نزدیک به 2 میلیون دلار هزینه کنید!

این واقعا خارق العاده است! سری " Grand Sport " این اتومبیل مجهز به قلب تپنده 18 سیلندر 8 لیتری توربو شارژ با 10001 اسب بخار و همچنین 922 پوند فوت گشتاور است که در نوع خود واقعا بی نظیر و منحصر بفرد است که به وسیله این ویژگی ها، حداکثر سرعت بوگاتی ویرون چیزی نزدیک به 420 کیلومتر در ساعت می باشد که جزء سریع ترین اتومبیل های جهان می باشد.

بوگاتی ویرون

هزینه های نجومی خودرو بوگاتی ویرون

اما قطعات، تعمیر و مالیات این اتومبیل نیز همانند ارزش آن بسیار خارق العاده است که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک شما را با حقایق جالب در مورد سوپر اتومبیل بوگاتی ویرون آشنا خواهیم کرد.


هزینه های بوگاتی ویرون

1- بیمه بوگاتی ویرون

شرکت های بیمه خاص ماهانه برای بیمه کردن یک دستگاه بوگاتی ویرون چیزی نزدیک به 5000 دلار معادل ( 65 میلیون تومان ) دریافت می کنند که این هزینه در طول سال حدودا 800 میلیون تومان می شود!


2- قیمت اجاره بوگاتی ویرون

اگر شما عاشق ابر اتومبیل بوگاتی ویرون هستید، می توانید آنرا اجاره کنید! جالب است که هزینه اجاره روزانه این اتومبیل 12 هزار دلار یا به عبارتی 160 میلیون تومان می باشد که بی شک می تواند بسیار جالب و سرسام آور باشد!


3- رینگ و لاستیک بوگاتی ویرون

بوگاتی ویرون

قیمت رینگ و لاستیک بوگاتی ویرون

یکی از سرسام آورترین و گران قیمت ترین هزینه هایی که مالکین بوگاتی باید آنرا متحمل شوند، هزینه رینگ و لاستیک آن می باشد. جالب است بدانید که قیمت 2 جفت رینگ و لاستیک ( در کل 4 عدد ) بوگاتی ویرون مساوی با 100,000 دلار یا به عبارتی یک میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد!


4- هزینه تعویض روغن بوگاتی ویرون

یکی از مهم ترین و گران قیمت ترین هزینه هایی که شاید نتوانید آنرا باور کنید، قیمت تعویض روغن این اتومبیل سوپر اسپرت است که اگر قصد تعویض آنرا داشته باشید باید چیزی بیش از 20 هزار دلار یا به عبارتی 260 میلیون تومان هزینه کنید!!!!


5- مصرف سوخت بوگاتی ویرون

همان گونه که در ابتدا گفته شد، این اتومبیل 18 سیلندر می باشد که این نشان دهنده مصرف سوخت بالای آن می باشد! جالب است بدانید حجم باک بوگاتی ویرون 100 لیتر می باشد که مصرف سوخت شهری 45 لیتر در 100 کیلومتر و 16 لیتر در جاده می باشد!

با این حال اگر قصد دارید اتومبیل بوگاتی ویرون را خریداری کنید توصیه می شود ابتدا این موارد با ماشین حساب، محاسبه کنید!

هزینه های نجومی خودرو بوگاتی ویرون

2.818
این مطلب مفید بود ؟108
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی