اگر شما به دنبال بهترین جراح پلاستیک می گردید و از طرفی هزینه عمل جراحی برای شما مهم است و اقتصادی به قضیه نگاه می کنید

رپورتاژ آگهی :ما در این مقاله دکتر محمدرضا بیگدلی را به شما معرفی می کنیم. ایشان از پزشک های متخصص خوب جراحی زیبایی و پلاستیک می باشند.

بهترین جراح پلاستیک

جراحی پلاستیک یک تخصص پزشکی است که جراح قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاح را انجام دهد. همچنین با کمک این علم می توان برخی از بدشکلی ها و نواقص برخی از قسمت هایی از اعضای بدن را اصلاح کرد. با انتخاب  بهترین جراح پلاستیک می توان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت.

دکتر محمد رضا بیگدلی متولد سال 1347 است . او در سال 1366 در رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده و در سال 1374 با اتمام دوره تحصیلی پزشکی عمومی در رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه تهران به کسب علم و تجربه پرداخت . در سال 1378 دوره تخصصی جراحی عمومی به پایان رسیده و در سال 1380 در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به تحصیل شد . دکتر بیگدلی در سال 1383 با اتمام دوره فوق تخصصی و اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، به انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران پیوست . او در حال حاضر در زمینه مختلف فوق تخصصی جراحی زیبایی ، جراحی فک و صورت، جراحی دست ، سوختگی و ناهنجاری های مادرزادی آماده مشاوره و ارائه خدمات درمانی است . جراحی پلاستیک در حالی که بیش تر برای جراحی زیبایی شناخته شده است، بسیاری از انواع جراحی های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز، و ترمیم سوختگی ها را هم شامل می شود. واژهٔ «پلاستیک» واژه ای یونانی به معنای قالب یا شکل دهی است؛ کاربرد آن در اینجا هیچ ارتباطی با ماده پلیمری مصنوعی به نام پلاستیک ندارد. جراحی پلاستیک نوین در دو زمینه گسترده تکامل یافته است:بازسازی نقص های جسمی و زیباترکردن شکل عادی.

بهترین جراح پلاستیک

 جراحی زیبایی قصد دارد که حداکثر زیبایی ممکن را برای شما به وجود آورد. اگر انتظار شما از جراحی تغییر شگفت انگیزاست باید بگویم که امکان پذیر نمی باشد. جراحی پلاستیک ترکیبی از علم و هنر می باشد.غیر ممکن است که بتوان  نتیجه را تضمین کرد. در هر حال نتیجه جراحی در جراحی صورت در بعضی بیماران نسبت به دیگران بیشتر قابل پیشبینی است. که این موضوع  عوامل متعددی وابسته است مثل وضعیت فیزیکی صورت-ضخامت و وضعیت پوست-وجود یا فقدان میزان چربی در صورت-سن نسبی پوست-تعداد و انواع چروکهای موجود-اسکلت استخوان-تاثیرات وراثتی و هورمونی و غیره.جراحی های زیبایی صورت  ایجاد حس اعتماد به نفس وو جوانی است، و شاید مهمترین اجزاء بدن در این رابطه صورت باشد .با گذشت زمان عواملی مانند استرس های زندگی ونیز نور خورشید و ……  باعث شل شدن عضلات صورت وافزایش چین وچروک صورت خواهند شد.

جراحی صورت برای اصلاح شلی و افتادگی و یا چروکهای پوست در نظر گرفته شده است. بر خلاف  آنچه که ممکن است شنیده باشید تمام اسکارهای جراحی را نمی توان از بین برد. هنر جراح پلاستیک اینست که اسارها را در خطوط طبیعی صورت قرار دهد جائیکه کمتر دیده شده یا براحتی بوسیله آرایش یا استیل موهاپوشیده خواهد شد. با وجودیکه اسکارها دائمی هستند بندرت مشخص هستند و مشکلی به وجود نمی آورند.

اتوپلاستی

جراحی زیبایی گوش نوعی عمل زیبایی است که به منظور تغییر اندازه، موقعیت یا تناسب گوش با سایر اجزای سر و صورت انجام می شود. نتیجه حاصل از جراحی زیبایی گوش یا همان اتوپلاستی تا حدود زیادی بستگی به تغییرات مورد نظر هر فرد دارد، اما به طور کلی این عمل  اعتماد به نفس را به ویژه در کودکان و نوجوانان  تقویت می کند. اگر گوشهای کودک زیاد از دو طرف سر بیرون زده باشد، می توان از طریق عمل پینینگ، لاله گوش را صاف تر و آن را هم سطح تر با سر کرد. اگر یکی از گوش ها بالاتر از گوش دیگر قرار گرفته است، با عمل اصلاح موقعیت گوش، می توان  بین گوشها  در دو طرف سر تقارن ایجاد کرد. گوش هایی که اندازه خیلی بزرگ و غیرطبیعی دارند را نیز می توان در جریان یک عمل مجزا و یا همراه با سایر مشکلات گوش، درمان کرد.

اتوپلاستی

انواع مختلف نقص های  مادرزادی لاله گوش که میتوان از طریق عمل جراحی زیبایی، آن را درمان کرد عبارتند از:

 • گوش بزرگ و برجسته 
 • گوش اشتال 
 • گوش سرپوشی 
 • گوش آویخته 
 • گوش برجسته
 • گوش فنجانی 
 • بدشکلی پایک حلزونی
 • وارونگی کاسه حلزونی 

جراحی شکم

یکی از قدرتمندترین عمل های جراحی که سبب سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم های شل و افتاده به حالت اولیه می شود، جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی می باشد که نیاز به شکاف بزرگ در اطراف شکم دارد واسکار باقی مانده بعد از جراحی  آن بزرگ خواهد بود.این جراحی در افرادی که میزان افتادگی شکم آن ها کم تر است ، دارای برش کمتر و جراحت مختصر تری است که تنها زیر شکم را در گیر می کند. بنابراین به عنوان جراحی محدود شکمی و یا مینی ابدومینوپلاستی از آن نام برده می شود.مینوابدومینوپلاستی باعث می شود که بافت زیر شکم اصلاح شده، افتادگی و شلی آن جبران کرده و البته باعث از بین رفتن  خطوط استریا ایجاد شده روی پوست شود . بعد از این جراحی شکم صاف و زیبا خواهد بود و می تواند در زیبایی اندام شما بسیار تاثیر گذار باشد.

جراحی شکم

جراحی افتادگی پلک

در صورت وجود تنبلی چشم در افتادگی پلک نوزادان و کودکان , باید جراحی افتادگی پلک انجام شود. ولی در صورتی که افتادگی پلک سبب تنبلی در نوزادان و کودکان نشده باشد , جراحی در سنین ورود به مدرسه و یا 18 سالگی انجام می شود. در افتادگی پلک بزرگسالان از عمل جراحی افتادگی پلک (با یا بدون بلفاروپلاستی) استفاده می شود که اکثرا تحت بی حسی موضعی توسط جراح پلک  انجام خواهد شد. برای برش پوستی امواج رادیوئی مورد استفاده قرار می گیرد.هزینه جراحی افتادگی پلک بالا پس از معاینه توسط جراح پلک و تعیین نوع جراحی افتادگی پلک و جراحی های دیگر زیبایی چشم اعلام می شود.

بزرگ و کوچک کردن سینه

به هر دلیلی که برای جراحی بزرگ کردن سینه هایتان اقام کرده اید بهتر است بدانید که این موضوع تصمیمی است که باید کاملا شخصی و آگاهانه گرفته شود. توجه داشته باشید که این عمل هم مثل بسیاری از اعمال جراحی زیبایی دیگر، به تنهایی تمام مشکلات اصلی زندگی شما را حل نخواهد کرد، اما ممکن است به افزایش اعتماد به نفس و بهبود شکل ظاهری شما کمک کند. این شما هستید که پس از انجام مشورت های کافی باید تمام فواید و اشکالات بالقوه این عمل را بررسی کرده و تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.توجه داشته باشید که روشهای مختلفی  برای جراحی  بزرگ کردن سینه  وجود دارد. انتخاب بهترین روش برای جراحی، به سن و شرایط فیزیکی بدن شما و شرایط عمومی سلامت شما بستگی خواهد داشت. محل برش روی پستان ها می تواند متغیر باشد و این شما هستید که پس از کسب اطلاعات کافی در مورد فایده ها و ضررهای احتمالی هریک از روشها، از پزشک معالج خود کمک گرفته و بهترین روش را انتخاب می کنید. همچنین برای کوچک کردن سینه می توان از روش های متقاوتی اسفاده کرد که بهتر است شما قبلا نزد پزشک متخصص معاینه شوید.

جراحی کوچک کردن سینه

افراد مناسب برای جراحی بزرگ کردن سینه 

 • کسانیکه سینه های کوچکی دارند و می خواهند سینه بزرگتری داشته باشند.
 • کسانیکه می خواهند عدم تقارن و اختلاف سایز و اختلاف شکل دو سینه را اصلاح کنند.
 • کسانیکه شیردهی و یا لاغر شدن  باعث کوچک و شل شدن سینه های آن ها شده است.

محدوده سنی برای انجام این عمل وجود ندارد.از زمانی که بلوغ سینه کامل شده باشد این عمل قابل انجام می باشد.هم چنین در سنین بالا و در سنین بعد از یائسگی مشکلی نخواهد داشت ولی بیشترین متقاضیان عمل بزرگ کردن سینه بین 20 تا 40 سال هستند.

جراحی بینی

جراحی بینی با اهداف متفاوتی انجام می شود گاهی فردی با مشکلات تنفسی و انسدادی بینی خود مواجه است یا بویایی او به هر دلیلی دچار مشکل شده و خواهان اصلاح عملکرد بینی خود می باشد.برای این منظور جراحی بینی  بهترین گزینه درمانی برای این افراد می باشد . اما در کشور ما اکثر مراجعان و داوطلبان جراحی بینی در پی اصلاح فرم و شکل بینی خود می باشند و توجه آنها به  زیبایی این عمل بیش از عملکرد آن است . واگر فرم بینی از زیبایی مورد نظر برخوردار شد ، رضایت کامل خود را از نتایج جراحی بینی اعلام داشته و از موارد دیگر چشم پوشی خواهند کرد.

جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

در صورتی که پزشک جراح بینی از مهارت کافی برخوردار نباشد یا استاندارد های این جراحی را رعایت نکند اگر بیمار مراقبت های بعد از جراحی را انجام ندهد ،  امکان  دارد عوارضی بعد از عمل ظهور کند:

 • تنگ شدن سوراخ های بینی براثر تاکید بیماران به کوچک شدن بیش از حد پره ها
 • پابرجا ماندن انحراف بینی
 • بروز چسبندگی و انحراف در داخل بینی
 • چسبندگی های داخل بینی

هزینه عمل بینی

هزینه ی عمل جراحی زیبایی بینی ، در بین  افراد  متفاوت است؛زیرا بر اساس نیاز های زیبایی و عملکردی او، برنامه ریزی و انجام خواهد شد.معمولا هزینه جراحی بینی شامل موارد زیر می باشد:

 • هزینه جراح
 • هزینه متخصص بیهوشی
 • هزینه های بیمارستان


دستمزد متخصص جراحی پلاستیک صورت، معمولا شامل خود هزینه عمل بینی می باشد. هزینه جراحی بینی، بستگی به جراحی که انتخاب می کنید  دارد. اختلاف  در هزینه جراحی زیبایی بینی نشان دهنده ی تخصص جراح در جراحی بینی، صلاحیت های حرفه ای، تجربه، شناخته شده بودن و معروفیت او می باشد.بیشتر جراحان می گویند که عمل زیبایی بینی برای کوچک کردن بینی ، یکی از سخت ترین انواع جراحی ها می باشد. همچنین، این عمل یکی از معدود جراحی های زیبایی است که  به اصلاحات بعدی هم نیاز دارد.

 منبع : drbigdeli.ir / ص

مناسب ترین هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح پلاستیک

مناسب ترین هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح پلاستیک : امتیاز : 3.5 تعداد رای : 27
این مطلب مفید بود ؟198
نظراتنظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی