نمناک اخبارفرهنگ و هنر هزینه حج تمتع 96 اعلام شد
هزینه حج تمتع ، حج تمتع
سازمان حج و زیارت حداقل و حداکثر هزینه حج تمتع 96 را از 750 هزار تومان تا 13 میلیون برای حجاج اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1396

هزینه حج تمتع 96

محمد آزاد معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت گفت:امروز اسامی مدیران کاروانها، با نوع و درجه و هزینه سفر در هر یک از درجات از طریق مدیریت حج و زیارت استان ها اعلام می شود. 

وی تاکید کرد:مبالغ اعلام شده، هزینه تمام شده سفر است، اما با این حال با مساعدت بانک ملی مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان نیز صرفا برای ودیعه گذاران در سال های قبل، در هنگام واریز نهایی از مجموع هزینه سفر کسر می شود. به این ترتیب و با احتساب کسر مبلغ 1 میلیون و 200 هزار تومان مساعدت بانک ملی، هزینه بالاترین درجه کاروان حدود 13 میلیون و 750 هزار تومان و پائین ترین درجه مبلغ 9 میلیون و 670 هزار تومان است.
 
هزینه حج تمتع

حداقل و حداکثر هزینه حج تمتع

 
وی در پاسخ به این سوال که آیا متقاضیان باید همه این مبلغ را پرداخت کنند،تاکید کرد:آنچه متقاضیان فراخوان شده سفر حج می پردازند مابه التفاوت هزینه نهایی مندرج در فیش ثبت نام با کسر مبلغ یک میلیون تومان ودیعه اولیه، سود ودیعه در طول سالهای گذشته و مبلغ 1 میلیون 200 هزار تومان مساعدت بانک ملی است.  
آزاد در خصوص ثبت نام نهایی گفت:تمام کسانی که در طول یک ماه گذشته در بانک ملی با واریز وجه، ثبت نام اولیه کرده اند، از امروز می توانند کاروان مورد نظر خود را که در سایت سازمان و مدیریت های انسانی سازمان حج و زیارت قابل دسترسی است انتخاب کنند و از روز یکشنبه 24 اردیبهشت به مدت 5 روز باید با مراجعه به سایت سازمان حج یا به دفاتر خدمات زیارتی ثبت نام خود در کاروان مورد نظر را نهایی کنند.

هزینه حج تمتع 96 اعلام شد

هزینه حج تمتع 96 اعلام شد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 34
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 24 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف