نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون هزینه زیاد و فروش کم فیلم یتیم خانه ایران
فیلم یتیم خانه ایران ، یتیم خانه ایران ابوالقاسم طالبی
یتیم خانه ایران ساخته ابوالقاسم طالبی که 8 میلیارد تومان هزینه ساخت این فیلم شده که فروش این فیلم به نسبت هزینه ها کمتر است.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395
بازدید : 3,388 نفر

هزینه ساخت فیلم یتیم خانه ایران چقدر شد؟

درام تاریخی «یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی به تازگی روی پرده رفته ولی در دو روز ابتدایی اکران فقط 11 میلیون تومان فروخته است.

فیلم سینمایی«یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان با بازی علیرام نورایی، فرخ نعمتی، انوشیروان ارجمند، بهار محمدپور، داریوش اسدزاده، علی شادمان و ... در سینماهای سراسر کشور در حال اکران می باشد.

فیلم یتیم خانه ایران

هزینه ساخت فیلم یتیم خانه ایران 

این فروش پایین افتتاحیه در برابر هزینه های بالایی که برای تولید فیلم صرف شد موجب شد ابوالقاسم طالبی در برنامه “هفت” به ذکر توضیحاتی درباره بودجه تولید این فیلم بپردازد و از جمله اینکه با کمک بهروز افخمی توانسته هزینه های تولید را کاهش دهد.

طالبی در خصوص هزینه های ساخت این فیلم گفت:برآورد مالی فیلم بسیار بالا بود. اما در سفری که در سوریه با بهروز افخمی داشتیم اتفاق های خوبی افتاد و آنجا با کمک بهروز افخمی و تجهیزات و لوکیشن های مانده از فیلم «فرزند صبح» توانستیم هزینه تولید فیلم به اندازه 9 میلیارد تومان بکاهیم! لذا بسیاری باورشان نمی شود که ما این فیلم را با تنها 8 میلیارد تومان تولید کردیم.

طالبی ادامه داد:بازیگران خارجی را با رج زنی خوب به گونه ای به ایران آوردیم که هزینه تمام بازیگران خارجی ما کمتر از بازیگران ایرانی شد. چیزی کمتر از 500 میلیون تومان. من بازیگران خارجی فیلم را با وب کم و مکالمه اینترنتی با آنها انتخاب کردم تا هزینه ها کاسته شود. والا می توانستم 10 روز به انگلیس بروم.

هزینه زیاد و فروش کم فیلم یتیم خانه ایران

هزینه زیاد و فروش کم فیلم یتیم خانه ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از سینما خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف