هشدار آرایشی پرستو صالحی
پرستو صالحی که پیش از این با انتشار متنی ازتزریق ژل لبش ابراز پشیمانی کرده بود این بار نیز در جدیدترین پست خود هشدارهایی جدی برای خانم هایی که اقدام به عمل زیبایی پوست خود می کنند داد.

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش نکته ها و هشدارهایی در رابطه با کار پوست و زیبایی برای برخی خانم ها عنوان کرد و در متن آن نوشت :

دوستان چون خودم رو مسئول می دونم باید بگم مخصوصا بانوان عزیز جدیدا برخی دکترها (البته دکتر غیر متخصص )تکنیک هایی رو برای لیفت صورت به عنوان نخ گذاشتن یا روشی رو برای رفع نواقص بینی با تزریق کلاژن پیشنهاد میدن که همش عوارض داره لطفا قبل از مراجعه به پزشک از تخصص پزشک مطمئن بشید دکتر عمومی نباید کار پوست و زیبایی انجام بده ولی اینجا ایران است و ...

پرستو صالحی

پرستو صالحی متولد 9 ابان 1356 در تهران بازیگر ایرانی است.وی در حال حاضر مشغول تدریس خصوصی “خودآرایی بر مبنای گریم ” است.فیلمهای سینمایی اعتراض و خانه ای روی آب و همچنین سریال زیر آسمان شهر از کارهای شاخض اوست. پرستو در بخشهایی از مجموعه شوخی کردم مهران مدیری نیز ایفای مقش می کند.
 فعالیت هنری خود را از سال 1375 با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش زنده یاد فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده است . او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

هشدار آرایشی پرستو صالحی به خانم ها!

3.865
این مطلب مفید بود ؟5015
برگرفته از ستاره ها - / ل
برچسب :
نظرات
وبگردی