برو به :
نمناک اخبارجامعه هشدار پلیس فتا درباره کلش اف کلنز
کلش اف کلنز ، کلش آو کلنز
کلش اف کلنز ، بازی که این روزها کمتر کسی در آن شرکت نمی کند برای برخی سودجویان بهانه ی کلاهبرداری شده است که پلیس فتا در این باره به کاربران هشدار داد.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394
بازدید : 6,275 نفر

هشدار پلیس به علاقه مندان به بازی کلش اف کلنز

پلیس فتا اعلا کرد:تمام تارنماهایی که اقدام به فروش الماس بازی (کلش آو کلنز) به صورت رایگان می کنند جعلی است و شهروندان فریب این تارنماها را نخورند.

سیدموسی حسینی از این بازی با نام «کلش آوکلنز» یاد کرد و گفت:دربازه زمانی مختلف برخی از شهروندان با مراجعه به قوه قضائیه نسبت به انتشار تصاویر شخصی و خانوادگی شان در فضای مجازی شکایت کرده اند.

وی افزود:در بررسی های اولیه مشخص شد شگرد به کار رفته متهم در به دست آوردن تصاویر و هک سیستم امنیتی تلفن همراه هوشمند شاکیان به یک روش صورت گرفته است و تمام شاکیان علاقه شدیدی به بازی کلش آو کلنز این بازی آنلاین اینترنتی داشته و برای بالا بردن سطح و رتبه بازی خود به تارنماها و یا سایت های تبلیغاتی خرید الماس به صورت رایگان مراجعه کرده اند.

 این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم افزود:تمام تارنماهایی که اقدام به فروش الماس بازی (کلش آو کلنز) به صورت رایگان می کنند جعلی است و شهروندان فریب این تارنماها را نخورند.

 سرهنگ حسینی تأکید کرد:این بازی که به صورت جنگ قبیله ای و دهکده ای برروی سیستم های تلفن همراه هوشمند نصب می شود به رغم تمام معایب و مضراتی که برای جوانان و نوجوانان دارد در بین بعضی از جوانان محبوبیت پیدا کرده است و این امر باعث شده افراد سودجو از این موقعیت به وجود آمده سوءاستفاده کنند و با ترفندهای مجرمانه خود با وارد شدن به سیستم امنیتی تلفن همراه هوشمند قربانیان خود از طریق این بازی دست به عمل مجرمانه غیراخلاقی بزنند.

 وی افزود:بی اهمیتی جان سربازان، ترویج خشونت و خراب کردن همه چیز برای به دست آوردن غنائم، خراب کردن سرزمین های کوچک و... پیامدهای منفی و مضراتی است که این بازی برروی ذهن و ضمیر ناخودآگاه کاربران خود به جا می گذارد.

هشدار پلیس فتا درباره کلش اف کلنز

3.865
منبع : پایگاه خبری پلیس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 50 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف