نمناک ورزشگوناگون وقتی علی پروین هشدار می دهد + عکس
علی پروین ، عکس های علی پروین
علی پروین که اخیرا به عنوان بهترین مربی فوتبال ایران بعد از انقلاب شد،چندین سال پیش اطلاعیه ای صادر کرد و به فروشندگان و تولید کنندگانی که از نام پرسپولیس و علی پروین سو استفاده میکردند هشدار داد،تصویر اطلاعیه را در ادامه ببینید.
بازدید : 3,678 نفر

وقتی علی پروین هشدار می دهد

از همان ابتدا هم علی پروین اهل حساب وکتاب بوده است ،چنان که وقتی در سال 61 حرف از آرم علی پروین روی البسه وکفش های ورزشی افتاد ،او سریع با دادن آگهی در نشریات مانع شد!

علی پروین در این اطلاعیه که سال 61 یعنی 34 سال قبل در 36 سالگیش ارائه داده از مردم خواسته تا کفش ورزشی با آرم واسم او را نخرند وبه آنها اطلاع داده که این کفش والبسه ارتباطی با او ندارد.

اطلاعیه علی پروین


البته تنها داستان سهم خواهی وزرنگی علی آقا نبوده است چرا که در آن سالهای اولیه انقلاب معمولا شرکت در فعالیت های تجاری به نوعی ضد ارزش محسوب میشد چنان چه علی پروین در انظار معمولا از سوار شدن بر اتومبیل بی ام دبلیو 518 خودش که نشانه بورژوازی ورفاه بود خودداری میکرد ومعمولا ترک موتور هوندا 125 کیان پشنگ این طرف وآن طرف می رفت!در بخشی از اطلاعیه میخوانیم:بدینوسیله به اطلاع امت شهید پروروکلیه هم میهنان عزیز،ورزشکاران،ورزشدوستان ومصرف کنندگان لوازم ورزشی میرسانند فروشگاه ملی پوشان پرسپولیس واقع در خیابان جمهوری چهارراه استانبول ومغازه علی پروین در لاله زار جنب سینما متروپل هیچ گونه رابطه ای با تیم پرسپولیس واینجانب ندارد!

علی پروین

وقتی علی پروین هشدار می دهد + عکس

وقتی علی پروین هشدار می دهد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از برترینها/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف