نمناک اخبارسیاست فیلم لحظه هلاکت “ابوبکر البغدادی” سرکرده داعش
ابوبکر البغدادی ، ‌ابوبکر البغدادی زنده است
فیلم لحظه به هلاکت رسیدن “ابوبکر البغدادی” تکذیب شد و فرد کشته شده سیف الله شیشانی می باشد. همچنین منابع تکفیری داعش از زنده بودن ابوبکر بغدادی خبر دادند.
تاریخ انتشار : 13 تیر 1396
بازدید : 23,605 نفر

ابوبکر البغدادی زنده است

منابع تکفیری به روزنامه القدس العربی اعلام کردند که ابوبکر بغدادی زنده است و در مکان امنی به سر می برد.

منابع آگاه به پرونده “ داعش ” در سوریه و عراق تاکید کردند که ابوبکر بغدادی ، رهبر گروه تروریستی داعش زنده بوده و در سلامت کامل است و در یکی از مناطق امن خارج از موصل به سر می برد.

‌ابوبکر البغدادی زنده است

این منابع اخبار منتشر شده درباره مرگ بغدادی در موصل را منتفی دانستند.

منابع نزدیک به جریان های افراطی تکفیری به این روزنامه اعلام کردند که رهبران داعش و در راس آنها ابوبکر بغدادی مناطق پر آشوب شهر رقه واقع در سوریه و شهر موصل عراق را از بیش از دو ماه پیش ترک کرده و با خانواده هایشان به مناطق امن رفته اند.

در واکنش غافلگیرانه از سوی داعش که قبلا در قبال مرگ بغدادی سکوت می کرد، بیانیه کوتاهی در مناطق مختلف شهر تلعفر واقع در غرب موصل منتشر شد که در آن هشدار داد، هر کسی که درباره مرگ ابوبکر بغدادی صحبت کند، 50 ضربه شلاق می خورد.

این در حالی است که پیش از آن ابوقتیبه یکی از نزدیکان بغدادی در خطبه های نماز جمعه صراحتا به مرگ بغدادی اشاره کرده بود که جنجال گسترده ای را به پا کرد.

شایعه ای به عنوان ویدئوی لحظه هلاکت ابوبکر البغدادی

این فرد بغدادی نیست! او سیف الله شیشانی، سرکرده چچنی جبهه النصره بود که بهمن سال 92 در حمله به زندان مرکزی حلب به هلاکت رسید!

فیلم لحظه کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعش

ابوبکر البغدادی زنده است؟ + فیلم جنجالی از سرکرده داعش

فیلم لحظه هلاکت “ابوبکر البغدادی” سرکرده داعش
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 37
برگرفته از ایسنا، باشگاه خبرنگاران، افکارنیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 30 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف