نمناک اخبارگوناگون هلاکت اعضای گروهک ضد انقلاب در کردستان + جزئیات
گروهک ضد انقلاب ، گروهک ضد انقلاب
فرمانده سپاه کردستان از هلاکت 2 عضو گروهک ضد انقلاب در سروآباد خبر داد و در مورد عملیات و تعداد دیگری از این مجرمان توضیحاتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1395

2 عضو گروهک ضد انقلاب در سروآباد به هلاکت رسیدند

سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه کردستان ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت:در ادامه عملیات کوهسالان سروآباد که موفق به هلاکت 11 عضو یک تیم از اشرار وابسته به گروهک های ضدانقلاب شدیم، براساس اخبار دریافتی از مردم منطقه، به نظر می آمد که دو سه نفری از اعضای این تیم زنده مانده اند.

به گفته فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان، بر همین اساس و اخباری را که مردم خوب منطقه لحظه به لحظه به ما می رساندند، یک عملیات را طرح ریزی کردیم و کار برای جستجو و پیدا کردن این افراد آغاز شد.

سردار رجبی خاطرنشان کرد:در نهایت ساعت 14 و 30 دقیقه روز سه شنبه این افراد را در اطراف روستای بوریدر شهرستان سروآباد محاصره کردیم و هر دو نفر آنها را به هلاکت رساندیم.

وی ضمن قدردانی از مردم منطقه بخصوص مردم روستاهای دگاگا، بوریدر، چشمیدر، هرسین، رزاب و دیگر روستاهای اطراف بخاطر همکاری خوب آنان با نیروهای سپاه، گفت:مردم کردستان تحت هیچ شرایطی اجازه ورود ضدانقلاب به داخل مرزهای کشور را نمی دهند و این را می توان از یادداشت سرکرده این تیم اشرار درک کرد که در دفتر یادداشت روزانه اش نوشته بود «به نتیجه ای رسیده ام که مردم آنچه را که ـ به زعم این افراد شرور خدمت می نامند ـ همراهی نمی کنند و جای ما را به نیروهای کشور اطلاع می دهند و حضور ما بی اثر است که اگر برگردم به مسوولان خود می گویم مردم کردستان شماها را نمی خواهند».

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد:دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای ما باید خوب درک کرده باشند، گرچه اولین بار نیست که از نظام جمهوری اسلامی در طول عمر بابرکت انقلاب ضربه می خورند، اما مزدوری برای کشور عربستان که خود مزدور آمریکا و اسرائیل است، نتیجه ای جز این نخواهد داشت که هر کس به قصد ضربه زدن وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شود، به درک واصل خواهد شد.

سردار رجبی یادآوری کرد:آنها 13 نفر در قالب یک تیم برای عملیات به خاک ما فرستاده بودند اما هیچ کدام از آنها سالم برنگشتند و همه به هلاکت رسیدند چون ما به عنوان نیروهای سپاه، امنیت استان و کشور را خط قرمز خود می دانیم، به عنوان یک وظیفه ذاتی، از امنیت و آسایش مردم با رویکرد جهادی دفاع می کنیم.

رجبی همچنین هلاکت این افراد شرور را برای ضدانقلاب و گروهک های وابسته به کشورهای دشمن حاوی پیام جدی دانست که سپاه بیت المقدس کردستان آمادگی لازم برای مقابله با هر تهدیدی را دارد و نیروهای رزمنده سپاه کردستان ضمن اشرافیت کامل بر منطقه، از توان رزمی بالایی برخوردارند که با مزدوران ضدانقلاب برخورد قاطع خواهد کرد.

هفته گذشته نیز نیروهای توانمند سپاه کردستان در یک عملیات موفق در منطقه سروآباد، یک تیم 11 نفره اشرار وابسته به گروهک های ضدانقلاب را منهدم کردند و همه اعضای این تیم را به هلاکت رساندند.

هلاکت اعضای گروهک ضد انقلاب در کردستان + جزئیات

هلاکت اعضای گروهک ضد انقلاب در کردستان + جزئیات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف