نمناک اخبارسیاست فیلم جدید از هلاکت داعشی ها در کرمانشاه
کرمانشاه ، داعش در کرمانشاه
اعضای وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در کرمانشاه به هلاکت رسیدند. در ادامه فیلم مربوط به درگیری امروز با عناصر تکفیری در کرمانشاه را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395

هلاکت داعشی ها در کرمانشاه

محمدرضا عدالت خواه رئیس کل دادگستری کرمانشاه جزئیات انهدام 2 تیم تروریستی وابسته به گروهک تکفیری در کرمانشاه را تشریح کرد.

وی گفت:با شناسایی یک خانه تیمی از تروریست های وابسته به گروهک های تکفیری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، صبح امروز در یک عملیات منسجم، درگیری مسلحانه در مرکز کرماشاه انجام شد و سه نفر از تروریست ها به هلاکت رسیدند و تعدادی نیز دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه افزود:خوشبختانه هیچ یک از ماموران و سربازان وابسته به نیروهای انتظامی و نظامی جمهوری اسلامی ایران در این عملیات آسیبی ندیدند.

وی ادامه داد:این افراد از سوی گروهک های تکفیری حمایت می شدند و به آنها وابسته و دارای جلیقه های انفجاری بودند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه توضیح داد:البته در راستای این عملیات ها، شب گذشته نیز یک تیم تروریستی دیگر در «جوانرود» کرمانشاه متلاشی گردید که در این عملیات نیز 1 نفر از تروریست ها به هلاکت رسید و تعدادی نیز دستگیر شدند.

وی گفت:این دو تیم تروریستی با تلاش شبانه روزی سربازان امام زمان (ع) شناسایی و با کمک سایر نیروهای نظامی و انتظامی متلاشی شدند.

این مقام قضایی در پایان از تلاش و زحمات همه نیروها بخصوص سربازان گمنام امام زمان (عج) تقدیر و تشکر کرد.

درگیری در کرمانشاه با داعشی ها
صحنه ای ازدرگیری دلاوران نیروی انتظامی وسربازان گمنام امام زمان (عج) با تروریستهای تکفیری درکرمانشاه،در این تصویرجسدیکی ازتکفیری ها روی زمین است

 
 

فیلم هلاکت داعشی ها در کرمانشاه

 

کرمانشاه ، فیلم محل اختفاء و هلاکت داعشی ها در کرمانشاه

فیلم جدید از هلاکت داعشی ها در کرمانشاه
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 124
برگرفته از میزان، مرصاد - /م
این مطلب مفید بود ؟ 97 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف