نمناک اخبارحوادث فرود اضطراری هلیکوپتر وزیر راه در یک روستا + تصاویر
وزیر راه ، وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی که به استان خراسان رضوی سفر کرده بود، ناچار به فرود اضطراری در روستای سرزو در 45 کیلومتری قوچان به علت شرایط نامساعد جوی شد و از این روستا بازدید کرد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1394
بازدید : 5,921 نفر

فرود اضطراری هلیکوپتر وزیر راه در خراسان رضوی

عباس آخوندی، در حاشیه سفر به استان خراسان رضوی از روستای سرزو بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گرفت.

این بازدید که به دلیل شرایط بد جوی و فرود اضطراری بالگرد حامل وزیر و هیات همراه انجام شد موجب شد تا وزیر راه و شهرسازی از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گیرد.

هلی کوپتر وزیر راه

بنابراین گزارش روستای سرزو که در 45 کیلومتری شمال قوچان بعد از سد تبارک قرار دارد یکی از روستاهای محروم استان است. امکانات رفاهی در این روستا به حدی محدود است که به گفته ساکنین محلی تنها یک مدرسه ابتدایی دارد که آن هم با تلاش خود روستاییان ساخته شده است.

در این روستا که تنها 30 خانوار زندگی می کنند هیچ مرکز بهداشت و یا درمانگاهی وجود ندارد و مردم محلی برای درمان و یا تامین امکانات خود ناچار به رفت و آمد به قوچان که در 45 کیلومتری این روستا قرار دارد، هستند.

هلی کوپتر وزیر راه

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید ضمن تاکید بر حفظ این روستا گفت:اگر خواهان نگهداری از این روستا هستیم حتما باید آن را مجهز به امکانات اولیه ای همچون مدرسه، درمانگاه و... کنیم. البته پیش از آن نیز باید دسترسی سریع مردم به آب آشامیدنی سالم و گاز نیز فراهم شود.


هلی کوپتر وزیر راه
 

عباس آخوندی به همراه برخی از معاونانش و مدیران استانی به منظور بازدید از برخی پروژه های عمرانی و راهی خراسان رضوی به این استان سفر کرد. در این سفر قرار است عملیات اجرایی تونل های محور درگز – دوغایی آغاز شود. افزایش ایمنی این محور و کاهش تصادفات، روان سازی تردد، افزایش سطح سرویس در راه اصلی و کوتاه شدن مسیر ترانزیت سبزوار- سلطان آباد - دوغایی- کبکان - درگز - لطف آباد (گمرک) از اهداف اجرای این پروژه است.

فرود اضطراری هلیکوپتر وزیر راه در یک روستا + تصاویر

فرود اضطراری هلیکوپتر وزیر راه در یک روستا + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف