نمناک سرگرمیگوناگون هلیکوپتر کروز و لوکس برای بچه پولدارا + تصاویر
هلیکوپتر ، هلی کوپتر
کروز و لوکسی نام هلیکوپتری است که با امکانات ویژه و منحصر به فرد برای بچه پولدارها و قشر اعیان ساخته شده است و قیمت پیش بینی شده برای این هلی کوپتر 15 میلیون دلار تعیین شده است.

همیشه و در همه حال شاهد متمایز بودن قشر پولدار و متوسط در همۀ کشورها هستیم چراکه افراد پولدار علاقه و رغبت زیادی به خاص بودن دارند به همین منظور طراحان و سازندگان با ایده های جذاب و منحصر به فرد اقدام به تولید محصولاتی میکنند تا باب میل افراد ثروتمند باشد حتی با ساخت وسیلۀ حمل و نقل شیک و لوکس مسافرتی راحت برای این افراد فراهم می کنند. هلیکوپتر کروز و لوکسی یکی از این تولیداتی است که مخصوص بچه پولدارها است که از امکانات ویژه ای برخوردار است.

هلیکوپتر کروز و لوکسی که می تواند با سرعت حداکثر 178 مایل در ساعت پرواز کند، ظرفیت سوخت 2،4000 لیتری آن را قادر به پرواز تا 575 مایل بدون توقف می کند. قیمت پیش بینی شده برای این هلی کوپتر 15 میلیون دلار است.در ادامه می توانید تصاویر جالبی از نمای ظاهری و داخلی این هلی کوپتر را مشاهده کنید.

 

هلی کوپتر لوکس

هلی کوپتر لوکس

هلی کوپتر لوکس

هلی کوپتر لوکس

هلی کوپتر لوکس

هلیکوپتر کروز و لوکس برای بچه پولدارا + تصاویر

هلیکوپتر کروز و لوکس برای بچه پولدارا + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 35
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 29 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف