همسایه ها
تصویربرداری سریال همسایه ها بعد از چند روز توقف و با تغییراتی در کارگردانی و فیلمنامه مجدد از سر گرفته شد.

کارگردانی همسایه ها به مهران غفوریان رسید

با انصراف آرش معیریان از کارگردانی «همسایه ها»، ادامه ساخت این سریال به مهران غفوریان محول شد. تصویربرداری سریال «همسایه ها»، بعد از چند روز توقف و با تغییراتی در کارگردانی و فیلمنامه مجدد از سر گرفته شد. آرش معیریان به دلیل تشخیص پزشک نیاز به استراحت مطلق دارد و به همین دلیل کارگردانی کار را واگذار کرد و پس از آن، برای ادامه روند تصویربرداری کارگردانیِ این مجموعه تلویزیونی به مهران غفوریان محول شد .

تصویربرداری سریال «همسایه ها» به کارگردانی مهران غفوریان و تهیه کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی این روزها در لوکیشن اصلی واقع در خیابان آیت الله کاشانی در حال پیگیری است و گروه تولید در کنار آن بخش هایی را در خیابان و لوکیشن های بیرونی مقابل دوربین می برند.

 همسایه ها

مهران غفوریان کارگردان همسایه ها شد

تاکنون قسمت 1 و 2 از این اثر به صورت همزمان مقابل دوربین رفته است و تدوین نیز به صورت همزمان انجام می شود. همچنین نویسنده این سریال مجتبی چراغعلی است و این احتمال وجود دارد تا نویسنده های دیگری نیز به اثر اضافه شوند.

همسایه ها

عکسی از سریال همسایه های مهران غفوریان

از تغییرات این سریال به کارگردانی مهران غفوریان می توان به مانی اسکندری در بخش طراحی گریم و احسان سجادی حسینی در سمت دستیار اول کارگردان اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی «همسایه ها» در 40 قسمت 45 دقیقه ای و به تهیه کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی و کارگردانی مهران غفوریان برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است و از اوایل ماه ربیع الاول از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

آرش معیریان 6 قسمت از این سریال را کارگردانی کرد و به دلیل شکستگی پا، مهران غفوریان که یکی از بازیگران اصلی سریال «همسایه ها» است، کارگردانی این سریال را در دست گرفت و از قسمت اول سریال را مقابل دوربین برد.

 همسایه ها

 بازی سیروس گرجستانی در سریال همسایه ها

جواد رضویان، مهران غفوریان، بهاره رهنما، سیروس گرجستانی، حسین سلیمانی، سیاوش گرجستانی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، آرام جعفری، سمانه پاکدل، محمود جعفری، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی، آذرین رئوف، جوانه دلشاد و اصغر سمسارزاده بازیگران اصلی سریال هستند.

همسایه ها

 سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان

مجموعه تلویزیونی «همسایه ها» در 40 قسمت 45 دقیقه ای و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی مهران غفوریان برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است و از اوایل ماه ربیع الاول از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

شروع دوباره همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان + عکس

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
وبگردی