نمناک اخبارحوادث همسرکشی تازه داماد و زن جوان هرکدام در یک شهر
همسرکشی ، قتل
راز جنایت هولناک همسرکشی یک تازه داماد و زن جوان برملا شد . این دو که در جریان 2 جنایت جداگانه همسرانشان را به قتل رسانده بودند دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395

دستگیری زن و مردی به اتهام همسرکشی

زن و مردی که در جریان 2جنایت جداگانه همسران خود را در بوشهر و گیلان به قتل رسانده بودند دستگیر شدند.

نخستین جنایت در روستای نقره ده بندرکیاشهر در استان گیلان رخ داد. به دنبال دعوا و درگیری بین زن و شوهر جوانی در این روستا، مرد با چاقو به همسرش حمله کرد و جان تازه عروسش را گرفت. این اتفاق درحالی رخ داد که تنها 6ماه از شروع زندگی مشترک این زوج گذشته بود.

مرد پس از حمله به همسرش و مجروح کردن او، وی را به بیمارستان رساند که متأسفانه زن جوان جانش را از دست داد و مرد به کلانتری رفت و خود را تسلیم کرد. دومین جنایت اما در بوشهر رخ داد و در جریان آن زنی به دلیل اختلافات خانوادگی با همدستی یکی از بستگانش، همسرش را به قتل رساند.

عاملان جنایت پس از قتل، جسد مرد جوان را به پارک لیان بوشهر برده و در آنجا رها کردند که ساعتی بعد، مردی که همراه فرزندش برای تفریح به پارک رفته بود، با دیدن جسد، پلیس را خبر کرد. هرچند مرد جوان به طرز فجیعی به قتل رسیده بود و شناسایی چهره اش مقدور نبود اما کارآگاهان در بررسی ها به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد مقتول مردی 45ساله است. با شناسایی هویت این مرد همسرش تحت بازجویی قرار گرفت که در همان تحقیقات اولیه راز جنایت را برملا کرد. او مدعی شد که همسرش را با همدستی یکی از بستگانش و به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده است و به این ترتیب راز این جنایت نیز فاش شد.
 

 

همسرکشی تازه داماد و زن جوان هرکدام در یک شهر

همسرکشی تازه داماد و زن جوان هرکدام در یک شهر
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از تابناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف