نمناک ورزشفوتبال همسر اشکان دژاگه مخالف پرسپولیسی شدن اوست
اشکان دژاگه ، همسر اشکان دژاگه
با جدایی اشکان دژاگه از العربی و پیشنهاد پرسپولیس به او , همسر دژاگه مخالفت خود را از پرسپولیسی شدن اشکان دژاگه اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

دلیل مخالفت همسر دژاگه برای بازی در پرسپولیس

حالا که قطری ها عذر اشکان دژاگه را از العربی قطر خواسته اند بسیاری منتظر این هستند تا ببیند این بازیکن ملی پوش به لیگ برتر ایران می آید یا خیر. تا دیروز اخبار زیادی درباره احتمال پیوستن او به پرسپولیس وجود داشت، چیزی که برانکو دیگر نمی داند چطور آن را تکذیب کند اما حتی اگر برانکو هم مخالفتی با این اتفاق نداشت باز هم امکان پیوستن دژاگه به سرخپوشان پایتخت وجود ندارد.

اشکان دژاگه از العربی جدا شد و دیگر تعهدی به این تیم ندارد. مسئولان تیم قطری به خاطر پائولینهوی برزیلی، ستاره ایرانی خود را جواب کرده اند.


پس از شکست عجیب و ناباورانه پرسپولیس برابر قشقایی شیراز و کنار رفتن از جام حذفی، مسئولان باشگاه پرطرفدار تهرانی در تلاش هستند که با خرید اشکان دژاگه سر و صداها را موقتاً بخوابانند.

اشکان دژاگه

همسر اشکان دژاگه مانع پرسپولیسی شدن اوست

بدون شک اشکان دژاگه اسم دهان پرکنی برای پرسپولیس یا هر تیم ایرانی دیگری محسوب می شود. قیمت ستاره ملی پوش ایرانی بالاست و لیست پرسپولیس هم پر به نظر می رسد اما هیچ کدام از این دو مانع جدی محسوب نمی شود! دلیل اصلی مخالفت اشکان دژاگه با بازی در پرسپولیس، همسر این بازیکن ملی پوش است. 

مخالفت همسر دژاگه و قوچان نژاد

لطفاً اشتباه نکنید! همسر اشکان دژاگه استقلالی نیست و اصولاً مخالف بازی این بازیکن در ایران است؛ فرقی هم نمی کند پرسپولیس باشد یا استقلال! مشابه همین مشکل را رضا قوچان نژاد دارد؛ مهاجم گلزن تیم ملی کشورمان که گفته می شود پرسپولیسی است و قبل از شروع لیگ شانزدهم از این تیم پیشنهاد داشت.

مسئولان پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات و به ویژه پس از جدایی موقتی مهدی طارمی و سفر آقای گل به ترکیه مذاکراتی با رضا قوچان نژاد انجام دادند اما این بازیکن به دلیل مخالفت همسرش نتوانست سرخ پوش شود! شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از شروط همسر قوچان نژاد که خواهر ساره بیات، هنرپیشه شناخته شده کشورمان نیز محسوب می شود، بازی در خارج از ایران بوده است.

در واقع دو ستاره ملی پوش کشورمان به دلیل مخالفت همسران خود قادر نیستند در فوتبال ایران بازی کنند و باشگاه های داخلی بی دلیل نباید تلاش کنند!

همسر اشکان هم راضی شود، دژاگه نمی تواند تا نیم فصل پرسپولیسی شود!

به فرض محال چنانچه همسر اشکان دژاگه هم راضی به حضور او در ایران شود، باز این بازیکن نمی تواند تا نیم فصل به پرسپولیس بپیوندد. از آنجایی که اشکان دژاگه بعد از نقل و انتقالات فوتبال ایران قراردادش را با العربی قطر فسخ کرده، بنابراین تا نیم فصل و باز شدن پنجره نقل و انتقالات کشورمان پرسپولیس نمی تواند این بازیکن را جذب کند.

همسر اشکان دژاگه مخالف پرسپولیسی شدن اوست

همسر اشکان دژاگه مخالف پرسپولیسی شدن اوست
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف